2023 Jun 17, 00:12 ДП
2 хвилин читання

Молодіжна збірна України зіграла внічию з ірландцями (2:2). Підопічні Руслна Ротаня продовжують підготовку до Євро-2023.

Молодіжна збірна України поки без Трубіна, Судакова, Мудрика і Ваната не втримала перемогу над Ірландією. Команда Руслана Ротаня двічі виходила вперед завдяки реалізованим пенальті, але щоразу суперник знаходив у собі сили відігратись.

Всередині першого тайму Олексій Кащук заробив одинадцятиметровий для Артема Бондаренка, але перед самою перервою півзахисник “Брайтона” Ендрю Моран зрівняв рахунок.

В другому таймі Данило Сікан змусив суперника порушити правила у своєму штрафному майданчику і сам реалізував удар з точки. За кілька хвилин центрбек “Селтіка” Босун Лаваль встановив фінальний рахунок 2:2.

Товариський матч

16.06.2023

Україна U21 – Ірландія U21 – 2:2
Голи: Бондаренко 17 (пен.), Сікан, 73 (пен.) – Моран, 45+4, Лаваль, 82

Розклад матчів збірної України U21 на Євро-2023

Молодіжний чемпіонат Європи стартує 21 червня матчами групового етапу.

• 1 тур. 21.06, 19:00. Україна U21 – Хорватія U21
  • 2 тур. 24.06, 19:00. Румунія U21 – Україна U21
  • 3 тур. 27.06, 21:45. Іспанія U21 – Україна U21

Перші чвертьфінальні поєдинки відбудуться 1 липня. Туди проб’ються команди, які посіли перші два місця у своїх групах.