2023 Aug 18, 18:07 ПП
1 хвилин читання

Матч “Дніпро-1” – “Славія” не подарував героїчний камбек дніпрян. Команди розійшлися миром і тепер чехи боротимуться за путівку в групу ЛЄ із “Зорею”.

“Дніпро-1” – “Славія”

Вирішвши всі питання щодо путівки в наступний раунд, “Славія” зіграла більш спокійно, але навіть цього вистачило, щоб пройти “Дніпро-1” без нервів. Дніпряни, які мали б іти вперед і відігравали 0:3, дуже кволо замахнулися на камбек, і остаточно здалися після пропущеного гола.

Мінімальну надію на камбек подарував Рубчинський своїм ударом метрів з 25. Півзахисник “Дніпра-1” відкрив рахунок наприкінці першого тайму і команди пішли на перерву з абсолютно різним настроєм.

Втім у другому таймі все дуже швидко стало на свої місця. “Дніпро-1” обрізався на чужій половині поля, чехи у дві передачі блискавично дійшли до штрафного майданчика і Юречка легко переграв Кінарейкіна. На цьому гра фактично завершилась. “Славія” йде далі і очікує на зустріч із “Зорею”.

Ліга Європи. Третій кваліфікаційний раунд

17.08.2023

“Дніпро-1” (Україна) – “Славія” (Чехія) – 1:1 (перший матч – 0:3)
Голи: Рубчинський, 45+1 – Юречка, 52

Таким чином, “Дніпро-1” опускається ще наодин рівень у єврокубковій ієрархії і продовжить змагатися в Лізі конференцій. Наступний суперник – “Спартак” із словацького міста Трнава, який пройшов польський “Лех”. Матчі раунду плей-оф пройдуть 24 і 31 серпня.

До першого поєдинку в ЛК “Дніпро-1” встигне зіграти в чемпіонаті України з “Оболонню”. Матчі УПЛ в прямому етері дивіться на ОТТ-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки рідного чемпіонату, а також найсильніших ліг Європи.