2023 Aug 18, 01:41 ДП
2 хвилин читання

Матч “Динамо” “Аріс” нагадав грецьким фанатам, що сміється той, хто сміється останній. Зухвала поведінка в Греції отримала свою винагороду у вигляді вильоту з кваліфікації Ліги конференцій.

“Динамо“ – “Аріс”

Другий матч між “Динамо” і “Арісом” пройшов не менш напружено і важко, ніж перший. Кияни були дуже близькими до вильоту, але змогли вирвати вольову перемогу, дотягнули до серії пенальті і вибороли путівку в наступний раунд.

Через поразку у першій грі команда Мірчі Луческу змушена була грати тільки на перемогу. Їй вдалося взяти м’яч під контроль, але в небезпечні моменти це не трансформувалося. Натомість випади “Аріса” були швидшими і гострішими, а за кілька хвилин до перерви один з них реалізував Невен Джурасек.

Здавалося, на цьому єврокубкова кампанія “Динамо” має ганебно закінчуватись, але ще до перерви Волошин ефектно відіграв один гол, а на другий тайм команда вийшла дуже зарядженою. Моментів стало більше, втім рятівний другий м’яч прийшов тільки за 5 хвилин до кінця. Це Караваєв в один дотик замкнув закидання за спину захисникам.

Кінцівку основного часу “Аріс” провів сильніше і, відверто кажучи, мав закривати гру. Але “динамівцям” пощастило дотягнути до серію пенальті та покарати суперника і його фанатів за банери, які висіли на трибунах під час першої гри.

Ліга конференцій. Третій кваліфікаційний раунд

17.08.2023

“Динамо” (Україна) – “Аріс” (Греція) – 2:1, по пен. 6:5 (перший матч – 0:1)
Голи: Волошин, 45, Караваєв, 85 – Джурасек, 39

Наступним суперником “Динамо” в Лізі конференцій стане турецький “Бешикташ”. Стамбульці двічі обіграли азербайджанський “Нефтчі” (3:1, 2:1). Матчі раунду плей-оф пройдуть 24 і 31 серпня.

А вже цими вихідними (20 серпня) на “Динамо” чекає зустріч із “Чорноморцем” в рамках 4 туру УПЛ. Цей та інші матчі УПЛ в прямому етері дивіться на ОТТ-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки рідного чемпіонату, а також найсильніших ліг Європи.