Суперкубок Іспанії. “Реал” вийшов у фінал після серії пенальті

У першому півфіналі Суперкубка Іспанії мадридський “Реал” лише у серії пенальті переграв “Валенсію”.

“Реал” став першим фіналістом Суперкубка Іспанії. Для цього команді Карло Анчелотті довелося витратити не тільки 120 хвилин ігрового часу, але і серію пенальті.

Ігрові проблеми мадридців магічним чином нікуди не зникли, тому навіть “Валенсія” могла ними скористатись. Хоча до перерви здавалось, що “кажани” взагалі не під’їхали і безгольова нічия стане їм за щастя.

Підопічні Гаттузо намагались тримати високу лінію оборони, від якої втікали Родріго та Вінісіус. Та молоді бразильці не змогли реалізувати свої прориви, а от коли на їхньому місці опинився Бензема, досвід дав про себе знати. Карім вдало підставився, заробив пенальті і легко його реалізував. “Валенсія” могла відігратись за кілька хвилин, але Кавані з кількох метрів пробив прямо в Куртуа, а потім виявилось, що вся атака була нелегітимною через офсайд.

Ймовірно цей епізод та розмова з тренером у роздягальні надихнули “Валенсію” на швидку відповідь. Левантійцям знадобилося всього 22 секунди після початку другого тайму щоб зрівняти рахунок – Тоні Лато навісив з правого флангу на дальній кут воротарського майданчика, куди з-за спин захисників увірвався Ліно. Цей удар так і залишився єдиним пострілом у площину воріт “Реала” в другому таймі.

Наступний відбувся вже у другому екстра-таймі, коли Фран Перес мав ховати суперника, але вийшовши віч на віч пробив у Куртуа. За весь цей період “Реал” не створив нічого особливого біля воріт Мамардашвілі, тому його виліт не можна було б назвати несправедливим, незважаючи на серйозну ігрову перевагу. Але “Валенсія” свій шанс не використала.

А в серії пенальті Куртуа показав чим топовий голкіпер відрізняється від просто хорошого. Спочатку бельгієць збив з пантелику Джемерта, який і так був антигероєм після того фолу на Бензема, а потім закрив серію сейвом після удару Хосе Гайя.

Cуперкубок Іспанії. Півфінал

“Реал” – “Валенсія” – 1:1, по пен. 4:3

Голи: Бензема, пен. 39 – Ліно, 46

У другому півфіналі зустрінуться “Бетіс” і “Барселона”. Анонс цього матчу читайте на setantasports.com, а безпосередньо гру “Бетіс” – “Барселона” у прямому етері можна подивитись ексклюзивно на ОТТ-платформі Setanta Sports 12 січня о 21:00.

З промокодом NY2023 нові користувачі отримають круту знижку на річну підписку.