Результати 33 туру Бундесліги
2024 May 13, 17:25 ПП
5 хвилин читання

Передостанній тур чемпіонату Німеччини подарував нам кілька драматичних розвʼязок і залишив деякі інтриги на фінал сезону. Результати 33 туру Бундесліги в огляді Setanta Sports.

Матчі лідерів Бундесліги в передостанньому турі не викликали особливого інтересу. Хіба що Баєр “округлив” свою безпрограшну серію до 50 матчів. Леверкузенці перемогли в Бохумі (5:0), де востаннє програвали наприкінці минулого сезону. Цікаво, що навіть у цьому поєдинку команда Хабі Алонсо забила в компенсований час. Непогана звичка, чи не так?

Баварія і Штутгарт продовжують боротьбу за друге місце, яке може стати перепусткою в матч за Суперкубок. Мюнхенці легко розібрались із Вольфсбургом, забивши двічі за перші 15 хвилин, після чого Томас Тухель дав пограти молоді. Швабам довелося трохи помучитись із Аугсбургом, але єдиний гол Серу Гірассі залишив їх у боротьбі.

Серед інших результатів відзначаємо поразку Дортмунда, який не зміг зібратись після емоційного виходу у фінал ЛЧ. Розібрана Боруссія пропустила від Майнца тричі за перші півгодини гри і на цьому все закінчилось.

Окремої згадки заслуговує Кельн, який до 90-ї хвилини свого матчу вилітав з Бундесліги, але оформив камбек і зберіг мінімальни шанси на виживання. На початку гри Уніон двічі відзначився у воротах “козлів” і, здавалось, остаточно їх поховав. Та ще до перерви Кайнц з пенальті один мʼяч відіграв, а наприкінці гри Тіггес і Даунс принесли своїй команді жадану перемогу. Тепер Кельн в останньому турі має перемагати Гайденгайм і сподіватись на поразку Уніона від Фрайбурга.

Нагадаємо, що 16 команда Бундесліги гратиме в плей-оф із дюссельдорфською Фортуною, яка стала третьою в БЛ2.

Кельн – Уніон – 3:2
Голи: Кайнц, 45 (п), Тіггес, 87, Даунс, 90+2 – Кнохе, 15, Фолланд, 19 (п)

Де дивитись Бундеслігу?

Матчі останнього тридцять четвертого туру Бундесліги традиційно пройдуть в один час – наступної суботи о 16:30. Всі поєдинки будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.