Шахтар вийшов у фінал Кубка України

Шахтар переміг Чорноморець у півфіналі Кубка України

3 квітня відбувся перший півфінальний поєдинок Кубка України: Шахтар розгромив Чорноморець 4:1.

Шахтар – Чорноморець

Після перемоги над Оболонню в 22 турі УПЛ Шахтар так само без проблем розібрався з Чорноморцем у Кубку. Гірники з перших хвилин показали, що націлені на фінал, а виблискував у цьому матчу Георгій Судаков.

На 11 хвилині хавбек самотужки накрутив кількох суперників у чужому штрафному та віддав Сікану на порожні ворота. Хоч Чорноморець швидко відігрався зусиллями Штогрина, але це був їх єдиний удар по воротах суперника у першому таймі.

Ще до перерви Бондаренко знову вивів Шахтар вперед з пенальті, який заробив Егіналду. У другому таймі одесити трохи додали, але натомість двічі відзначились гірники. Дубль оформив Судаков. Спочатку сам пройшов з центру поля та пробив у дальній кут, а згодом повторив те ж саме, забиваючи четвертий гол своєї команди.

Кубок України. Півфінал

03.04.2024

Шахтар – Чорноморець – 4:1
Голи: Сікан, 11, Бондаренко, 44 (пен.), Судаков, 52, 79 – Штогрин, 18

Інший півфінальний поєдинок відбудеться 4 квітня. Полісся прийматиме на своєму полі Ворсклу. А фінал Кубка України запланований на 15 травня.

А вже 6-го квітня 23 тур УПЛ розпочнеться матчем Верес – Оболонь. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші матчі нового сезону.