Результати Ліги Європи: “Баєр” на останніх хвилинах переміг “Карабах”, “Бенфіка” пройшла “Рейнджерс”

Баєр переміг Карабах та інші результати Ліги Європи

Відбулись матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи: “Баєр” з труднощами пройшов “Карабах”, а “Бенфіка” мінімально перемогла “Рейнджерс”.

У 1/8 Ліги Європи найбільшою сенсацією міг стати результат протистояння між “Баєром” та “Карабахом”. Перший матч завершився внічию 2:2. У другому ж “Карабах” до 72 хвилини перемагав 2:0, при цьому другий гол вони забили в меншості. Проте німці змогли відіграти один м’яч в основний час, а в компенсований Шик оформив дубль.

“Вільярреал” ледь не відігрався у матчі з “Марселем”, але все ж поступився за результатами двох матчів. “Вест Гем” розбив “Фрайбург” після поразки у першому матчі. “Бенфіка” Трубіна мінімально здолала “Рейнджерс” та пройшла далі, це ж стосується і “Аталанти” у матчі зі “Спортінгом”.

Всі ж інші команди, які здобули перемоги у перших матчах, без проблем пройшли у чвертьфінал. “Ліверпуль” знову розбив “Спарту”, “Рома” пройшла “Брайтон”, а “Мілан” здолав “Славію”.

Гол: Велбек, 37

“Ліверпуль” – “Спарта” Прага – 6:1 (5:1)
Голи: Нуньєс, 7, Кларк, 8, Салах, 10, Гакпо, 14, 55, Собослаї, 48 – Бірманчевич, 42