Результати Ліги чемпіонів

23 жовтня відбулись завершальні поєдинки третього туру етапу ліги. Результати Ліги чемпіонів читайте на Setanta Sports.

У центральному матчі ігрового дня Барселона приймала Баварію та здобула першу за 9 років перемогу над цим суперником. Головною зіркою поєдинку став Рафінья, який відкрив рахунок вже на 1 хвилині. Загалом на рахунку бразильця хет-трик у матчі, а ще один гол у ворота своєї колишньої команди забив Левандовський. Баварія відповіла активною 20-хвилинкою на старті матчу, у якій встиг відзначитись Кейн.

Серед інших результатів слід відзначити несподівано поразку Атлетіко від Лілля 1:3. А також непросту мінімальну перемогу Ліверпуля над Лейпцигом. Також Інтер ледь не втратив очки з Янг Бойзом, але гол Тюрама в компенсований час врятував перемогу для італійців.

Манчестер Сіті – Спарта Прага – 5:0
Голи: Фоден, 3, Голанд, 58, 68, Стоунс, 64, Нунеш, 88 (пен.)

РБ Лейпциг – Ліверпуль – 0:1
Гол: Нуньєс, 27

Янг Бойз – Інтер – 0:1
Гол: Тюрам, 90+3

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 1090 гривень на рік та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом YEAR24 отримуйте знижку 30%.