Результати АПЛ: “Борнмут” здійснив камбек з 0:3 проти “Лутона” з голом Забарного

Борнмут переміг Лутон в АПЛ

Відбувся перенесений поєдинок 17 туру АПЛ, у якому “Борнмут” приймав “Лутон”.

“Борнмут” – “Лутон”

“Борнмут” та “Лутон” видали фантастичний матч. Гості у першому таймі забили тричі у ворота суперника, пробивши тричі у площину воріт. При цьому навіть у першій половині гри “вишні” більше контролювали м’яч та створили кілька моментів.

У другому таймі господарі повністю переграли “Лутон”. Камбек розпочався на 50 хвилині голом Соланке. А на 62-ій своїм першим голом в АПЛ відзначився Ілля Забарний, який забив після подачі з кутового. Центральний захисник став наймолодшим українцем, який відзначався в АПЛ.

До завершення матчу Семеніо оформив дубль за “Борнмут” та приніс команді фантастичну перемогу з рахунком 4:3.

Результати АПЛ. 17 тур

13.03.2024

Борнмут” – “Лутон” – 4:3
Голи: Соланке, 50, Забарний, 62, Семеніо, 64, 83 – Чонг, 9, Огбене, 31, Барклі, 45+1

Де дивитись АПЛ?

Усі поєдинки сезону АПЛ 2023/24 доступні для перегляду у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Також деякі матчі туру транслюватимуться на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії.