Результати чвертьфіналу Кубка України: “Полісся” та “Ворскла” пройшли далі

Результати чвертьфіналу Кубка України

Відбулись усі поєдинки чергового етапу Кубка України. Перемога “Полісся” над “Олександрією” та інші результати чвертьфіналу Кубка України.

“Шахтар” впевнено переграв “Вікторію” ще кілька днів тому. Тепер же настала черга інших матчів чвертьфіналу. У першому поєдинку “Чорноморець” дуже впевнено переграв “Зорю”. Штогрин відзначився хет-триком за “моряків”, ще один гол на рахунку Васильєва. Луганці відповіли лише голом престижу Герреро.

“Полісся” та “Олександрія” не змогли забити один одному спочатку протягом 90, а потім і протягом 120 хвилин, тому визначали півфіналіста у серії пенальті. Там успішнішими були представники Житомира. А ось “Ворскла” не відчула проблем у матчі з “Оболонню”. Підопічні Скрипника вели 2:0 після першого тайму, а у другому закріпили результат м’ячем Бацули.

02.11.2023

Полісся” – “Олександрія” – 0:0 (4:3 пен.)

“Оболонь” – “Ворскла” – 0:3
Голи: Степанюк, 27, Кане, 44, Бацула, 69

Усі учасники півфіналу Кубка України

Таким чином визначились усі чотири півфіналісти Кубка України. На цій стадії змагань немає сіяних та несіяних команд, отож кожен колектив при жеребкуванні може зіграти з будь-ким. У півфіналі Кубка України зіграють: “Шахтар”, “Чорноморець”, “Полісся” та “Ворскла”.

Дата жеребкування півфіналу ще не визначена. Проте відомі базові дати проведення матчів – 3 квітня наступного року. Фінал Кубка України запланований на 15 травня.

А вже завтра, 3 листопада, стартує 13 тур УПЛ центральним поєдинком “Динамо” – “Шахтар”. Анонс цього матчу та розклад усього туру дивіться у цьому матеріалі. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші матчі нового сезону.