Результати 6 туру УПЛ: “Шахтар” розгромив “Минай”, “Дніпро-1” втратив очки

Дніпро-1 - ЛНЗ Результати 6 туру УПЛ

“Шахтар” виграв другий матч поспіль і закріпився на першому місці, “Дніпро-1” не зміг забити ЛНЗ і опустився в зону перехідних матчів. Результати 6 туру УПЛ та головні підсумки – в матеріалі Setanta Sports.

Результати 6 туру УПЛ

1 вересня

Верес” – “Чорноморець” – 3:1
Голи: Сікейра, 35 (п), С. Шарай, 45+3, В. Шарай, 70 – Путря, 24 (п)

Голи: Жичиков, 30 (аг) – Русин, 25
Вилучення: Мартинюк, 73 (“Металіст 1925”)

“Шахтар” розгромив “Минай”

“Гірники” провели, напевно, найкращий свій матч у поточному сезоні. Підопічні ван Леувена не побігли вперед усіма силами на старті поєдинку, а розподілили енергію на весь матч. Це принесло результат. У першому таймі “Шахтар” зовсім нічого не дав стоврити супернику, а натомість Матвієнко відкрив рахунок у матчі після подачі зі штрафного.

У другій половині зустрічі донеччани не збавили обертів, як це було у багатьох попередніх поєдинках. Схоже, “Шахтар” виходить на хороший рівень фізичних кондицій перед перервою на міжнародні матчі. Окрім того “гірники” не отримали вилучення у матчі з “Минаєм”, що також рідкість для “Шахтаря” у цьому сезоні.

Насправді, буд цікаво поспостерігати за “гірниками” після матчів збірних. Питання у тому, чи справді ван Леувен привів команду у однакову ігрову форму, чи просто “Шахтар” навіть не у найкрщих кондиціях на дві голови сильніший за “Минай”. Відповіді потрібні вже скоро, адже наприкінці вересня “Шахтарю” потрібно стартувати у групі Ліги чемпіонів.

“Рух” та “Металіст 1925” зіграли внічию

“Рух” вважався беззаперечним фаворитом у поєдинку з “Металістом 1925” зважаючи на проблеми харків’ян з інвесторами прямо перед початком нового туру. Проте “Металістом 1925” вже знайшов нового власника – ним став CEO криптовалютної біржі WhiteBIT Володимир Носов.

Можливо саме це дало імпульс команді, адже саме харків’яни відкрили рахунок у матчі – Русин влаштував сольний прохід та красиво пробив у кут. “Рух” швидко зрівняв завдяки автоголу Жичикова, проте у першому таймі “Металіст 1925” виглядав дуже достойно.

А ось у другому таймі львів’яни, вже звично для себе, закрили суперника на його частині поля. Повпливала і червона картка Ярослава Мартинюка, але і без того підопічні віталія Пономарьова вели гру. Але свої моменти “Рух” реалізувати не зміг, тому нічия 1:1.

Де дивитись УПЛ?

Як і минулого сезону більшість поєдинків транслюватимуться на Setanta Sports. Зокрема домашні матчі “Шахтаря”, “Оболоні”, “Колоса”, “Полісся”, “Ворскли”, “Олександрії”, “Металіста-1925”, “Чорноморця”, “Вереса”, ЛНЗ та “Кривбаса”.

7 тур УПЛ розпочнеться після двотижневої паузи на матчі збірних. На Setanta Sports будуть доступні одразу 6 поєдинків УПЛ. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші матчі нового сезону.