Результати 4 туру Ліги чемпіонів: “Копенгаген” переміг “Манчестер Юнайтед”, Лунін відбив пенальті

Результати 4 туру Ліги чемпіонів

Відбулись поєдинки четвертого туру найпрестижнішого клубного турніру Європи. Перемоги “Реала” та “Баварії”, поразка “Манчестер Юнайтед” та інші результати 4 туру Ліги чемпіонів.

“Реал Сосьєдад” – “Бенфіка”

Португальці вийшли на матч з трьома центральними захисниками, але цей задум провалився. 3 пропущені голи за 21 хвилину гри та ще й нереалізований пенальті у іспанців. При цьому Анатолія Трубіна важко звинувачувати у пропущених м’ячах. На початку другого тайму “Бенфіка” відквитала один гол, але на більше команди не вистачило. Тож “орли” після поразки втратили шанси на вихід у плей-оф.

“Наполі” – “Уніон”

Сенсація минулого сезону – “Уніон” – вперше не програв за останні 13 поєдинків. “Наполі” повністю переграв суперника у першому таймі, але зміг забити лише один гол. Відповідь прийшла після перерви – німці зрівняли рахунок в контратаці – 1:1.

“Реал” – “Брага”

У стартовому складі “Реала” на матч з “Брагою” вийшов Андрій Лунін та провів хороший матч. Все через травму Кепи на розминці. Вже на 6 хвилині українець парирував пенальті та протягом гри здійснив кілька сейвів. Польові ж гравці відповіли трьома забитими м’ячами, що і принесло “Реалу” впевнену перемогу.

ПСВ – “Ланс”

ПСВ та “Ланс” розігрували вкрай важливі 3 очки під проливним дощем. Гравці розуміли важливість перемоги, тому грали на зустрічних курсах. Попри це у матчі був лише один гол. На старті поєдинку Люк де Йонг красиво забив головою від поперечки, чим приніс перемогу своїй команді.

“Копенгаген” – “Манчестер Юнайтед”

“Манчестер Юнайтед” потужно почав поєдинок та на 28 хвилині вже вів з рахунком 2:0 – Гойлунд відзначився дублем. Здавалось, що все під контролем, але 42 хвилині Рашфорд отримав пряму червону, а “Копенгаген” зрівняв рахунок ще до перерви. Гра була досить рівною, але на 69 хвилині Фернандеш реалізував пенальті і знову вивів МЮ вперед. Данці побігли в атаку та зрівняли рахунок на 83-ій, а ще за кілька хвилин забили переможний м’яч.

“Зальцбург” – “Інтер”

“Інтеру” було непросто проти “Зальцбурга”. Італійці хоч і мали гострі моменти, проте ніяк не могли відзначитись у воротах суперника. Це вдалось зробити лише наприкінці матчу – Лаутаро Мартінес реалізував пенальті та вивів свою команду у плей-оф Ліги чемпіонів.

“Баварія” – “Галатасарай”

Як і у минулому турі “Баварія” та “Галатасарай” видали досить конкурентний поєдинок. Німці мали перевагу, але не могли забити аж до 80 хвилини, а тоді Кейн відзначився дублем. Турки у компенсований час відіграли один м’яч, але на більше не вистачило часу.

“Арсенал” – “Севілья”

“Арсенал” за грою дуже впевнено переміг “Севілью”, не давши супернику практично нічого створити біля власних воріт. Натомість Троссард відкрив рахунок на 29 хвилині, а на 64-ій Сака подвоїв перевагу своєї команди.

Копенгаген” – “Манчестер Юнайтед” – 4:3
Голи: Ельюнуссі, 45, Гонсалвеш, 45+9 (пен.), Лерагер, 83, Барджі, 87 – Гойлунд, 3, 28, Фернандеш, 69 (пен.)
Вилучення: Рашфорд (“Манчестер Юнайтед”), 42

“Зальцбург” – “Інтер” – 0:1
Гол: Мартінес, 85 (пен.)

Баварія” – “Галатасарай” – 2:1
Голи: Кейн, 80, 86 – Бакамбу, 90+3

Арсенал” – “Севілья” – 2:0
Голи: Троссард, 29, Сака, 64