Результати 30 туру АПЛ: Манчестер Сіті та Арсенал зіграли внічию

Манчестер Сіті та Арсенал зіграли внічию та інші результати 30 туру АПЛ

Відбулись поєдинки чергового туру Прем’єр-ліги. Манчестер Сіті та Арсенал голів не забивали, “Ліверпуль” переміг “Брайтон” зіграли внічию та інші результати 30 туру АПЛ.

Результати 30 туру АПЛ

30.03.2024

Ньюкасл – Вест Гем – 4:3
Голи: Ісак, 6 (пен.), 77 (пен.), Барнс, 83, 90 – Антоніо, 21, Кудус, 45+10, Боуен, 48
Вилучення: Гордон, 90+4 (Ньюкасл)

Шеффілд – Фулгем – 3:3
Голи: Бреретон, 58, 70, Макберні, 68 – Пальїнья, 62, Де Кордова-Рід, 86, Муніз, 90+3

Манчестер Сіті – Арсенал

Перший тайм матчу між Манчестер Сіті та Арсеналом був дуже обережним та практично без моментів. Схоже, на колективи тиснула вага цього протистояння.

Каноніри віддали м’яч супернику та добре протидіяли володінню Сіті. Хоч у другому таймі енергії на полі стало більше, але це не вилилось у небезпечні моменті. Загалом за всю гру команди завдали лише 3 удари у площину воріт.

В останні 10 хвилин момент мав Голанд, який міг принести своїй команді перемогу. Але після подачі з кутового норвежець просто не влучив по м’ячу біля дальньої стійки. У підсумку – 0:0 на користь Ліверпуля, який піднявся на 1 сходинку.

Де дивитись АПЛ?

Усі поєдинки сезону АПЛ 2023/24 доступні для перегляду у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Також деякі матчі туру транслюватимуться на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.