Результати 19 туру АПЛ: “Ліверпуля” вийшов у лідери, переможне повернення “Сіті”

Результати 19 туру АПЛ

Різдвяний тур англійської Прем’єр-ліги приніс чимало сенсацій. До вашої уваги результати 19 туру АПЛ, відео голів та огляди матчів від Setanta Sports.

“Шеффілд” – “Лутон” – 2:3
Голи: Макберні, 61, Ахмедходжич, 69 – Дауті, 17, Робінсон, 77 (аг), Бен Сліман 81 (аг)

Брайтон” – “Тоттенгем” – 4:2
Голи: Гіншелвуд, 11, Педро, 23 (п), 75 (п), Еступіньян, 63 – Веліс, 81, Девіс, 85

Традиційний Boxing Day в АПЛ не обійшовся без сенсацій. Одразу після Різдва у Премʼєр-лізі змінився лідер, а три з чотирьох перших команд свої матчі взагалі програли.

Перш за все, мова про “Арсенал”, який поступився “Вест Гему”. “Каноніри” домінували протягом усього поєдинку, завдали 30 ударів, але не реалізували жодного. А от їхнім гостям вистачило трьох пострілів у площину, щоб забити 2 голи.

У “Астон Вілли” ситуація вийшла ще дивнішою. Після першого тайму на “Олд Траффорді” підопічні Унаї Емері спокійно лідирували у два мʼячі після першого тайму, потім віддали ініціативу, а з нею і 3 очки (2:3).

“Ліверпуль” без зайвих проблем розібрався із “Бернлі” та вийшов на перше місце. Команда Юргена Клоппа максимально надійно відіграла в обороні і реалізувала два зі своїх численних моментів.

Серед інших результатів відзначаємо гол Мудрика у ворота “Крістал Пелес”, черговий кліншит Забарного (3:0 проти “Фулгема”), а також хет-трик Кріса Вуда у ворота свого попереднього клуба – “Ньюкасла”.

Де дивитись АПЛ?

Усі поєдинки сезону АПЛ 2023/24 доступні для перегляду у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Також деякі матчі туру транслюватимуться на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії.