Результати 14 туру АПЛ
2023 Dec 04, 15:25 ПП
5 хвилин читання

Відбулись поєдинки чотирнадцятого туру Прем’єр-ліги Англії. До вашої уваги результати 14 туру АПЛ, відео голів та огляди матчів від Setanta Sports.

Ліверпуль” – “Фулгем” – 4:3
Голи: Лено, 20 (аг), Макаллістер, 38, Ендо, 87, Александр-Арнольд, 88 – Вілсон, 24, Тете, 45+3, Де Кордова-Рід, 80

“Вест Гем” – “Крістал Пелес” – 1:1
Голи: Кудус, 13 – Едуар, 53

“Борнмут” – “Астон Вілла” – 2:2
Голи: Семеніо, 10, Соланке, 52 – Бейлі, 20, Воткінс, 90

“Манчестер Сіті” – “Тоттенгем” – 3:3
Голи: Сон, 9 (аг), Фоден, 31, Гріліш, 81 – Сон, 6, Ло Чельсо, 69, Кулушевскі, 90

Як зіграли українці

Цей вікенд був досить позитивним для українців в АПЛ. Усі п’ятеро вийшли у стартових складах своїх команд. Забарний провів повний матч проти “Астон Вілли”, Миколенко доклався 90 хвилинами на полі до перемоги над “Ноттінгемом”, а Ярмолюк зіграв 70 хвилин проти “Лутона”.

Олександр Зінченко зіграв проти “Вулвергемптона” весь матч та віддав результативну передачу у другому голі на Едегора. А Михайло Мудрик провів проти “Брайтона” 81 хвилину та за рахунку 2:1 заробив пенальті, який реалізував Фернандес.

“Манчестер Сіті” – “Тоттенгем”

“Манчестер Сіті” та “Тоттенгем” влаштували неконтрольовану перестрілку, яка завершилась внічию 3:3. Все почалось з дубля Сона, який за 10 хвилин забив у свої та чужі ворота по голу.

Після цього “містяни” притиснули суперника біля воріт та створили багато моментів, що позначилось на рахунку. Фоден забив після тривалої комбінації.

У другому таймі гра практично не змінилась, але “Тоттенгем” зміг зрівняти рахунок завдяки дальньому удару Ло Чельсо. На 81-ій Гріліш знову вивів “Манчестер Сіті” вперед, але Кулушевскі знову зрівняв рахунок.

А на останніх секундах матчу стався скандальний епізод. Голанд вибігав в контратаку, коли проти нього порушили правила. Арбітр дозволив продовжити матч, після чого норвежець піднявся та віддав пас на Гріліша, який міг виходити віч-на-віч з голкіпером, в цей момент арбітр дав свисток про фол.

Де дивитись АПЛ?

Усі поєдинки сезону АПЛ 2023/24 доступні для перегляду у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Також деякі матчі туру транслюватимуться на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії.