Феєрична нічия “Ман Сіті” і “Челсі” та інші результати 12 туру АПЛ

Челсі - Ман Сіті

Цими вихідними пройшли матчі дванадцятого туру Прем’єр-ліги Англії. До вашої уваги результати 12 туру АПЛ, відео голів та огляди матчів від Setanta Sports.

“Челсі” – “Манчестер Сіті” – 4:4
Голи: Сілва, 29, Стерлінг, 37, Джексон, 67, Палмер, 90+5 (п) – Голанд, 25 (п), 47, Аканджі, 45+1, Родрі, 86

Вилучення: Дауд, 69 (“Брайтон”)

Цього тижня одразу кілька українців провели видатні поєдинки. Перш за все, мова про Віталія Миколенка, який забив у другому матчі поспіль. Захисник “Евертона” відкрив рахунок на першій хвилині матчу з “Крістал Пелес” і допоміг “ірискам” ще далі відірватися від зони вильоту.

Також ефектним голом відзначився Олександр Зінченко. Цей мʼяч оформив рахунок 3:1 і допоміг “Арсеналу” перемогти “Бернлі”. Ілля Забарний і його “Борнмут” змогли стримати грізну атаку “Ньюкасла” і сенсаційно виграли 2:0.

Михайло Мудрик і Єгор Ярмолюк вийшли на поле тільки в середині другого тайму, але їм не вдалося допомогти своїм командам у матчах з лідерами. “Челсі” розіграв фантастичну нічию з “Ман Сіті” (4:4), а “Брентфорд” без шансів програв “Ліверпулю” (0:3).

Де дивитись АПЛ?

Усі поєдинки сезону АПЛ 2023/24 доступні для перегляду у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Також деякі матчі туру транслюватимуться на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії.