Результати 11 туру УПЛ

З 25 по 27 жовтня відбулись поєдинки чергового туру Української Прем’єр-ліги. Результати 11 туру УПЛ читайте на Setanta Sports.

Динамо – Шахтар

Динамо та Шахтар видали досить яскраве Класичне. Перший тайм пройшов за повної домінації гірників, але насправді гольових моментів створити не вдавалось, хоча удар Зубкова в поперечку можна занести в цей розряд. Кияни ж відповідали напівмоментами в контратаках.

Другий тайм розпочався з голу Шахтаря. Команда Пушича подала кутовий, і після переполоху в штрафному майданчику, Бондаренко заштовхав м’яч у ворота Бущана. Після цього гірники трохи збавили атакувальний темп, але почали більше порушувати.

І один з таких епізодів повністю змінив гру. Криськів у центрі поля пішов у підкат ззаду в ноги суперника, за що отримав червону картку. Динамо повністю перехопило ініціативу і гол був лише питанням часу.

Цей час настав на 87 хвилині, вже через три хвилини після виходу на заміну Караваєв підключився до атаки та пробив з кута між ніг Різнику – 1:1. За час який залишився підопічні Шовковського намагались виграти перемогу, але Шахтар встояв. Нічия у Києві.

Де дивитись УПЛ?

Цього сезону всі поєдинки УПЛ будуть доступні на Setanta Sports. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші матчі поточного сезону.