Результати 10 туру Бундесліги: “Баварія” розгромила Дортмунд, “Баєр” знову виграв

Баварія перемогла Боруссію Д. Результати 10 туру Бундесліги

Розгром у Дер Классікер, чергова перемога “Баєра” та інші результати 10 туру Бундесліги в огляді Setanta Sports.

“Боруссія” Д – “Баварія”. Классікер в одні ворота

Дер Классікер, якого всі так чекали, щоб перевірити реальну силу цієї “Баварії”, закінчився непристойно швидко. Вже на 10-й хвилині рахунок став 2:0 і на цьому долю гри було вирішено. Мюнхенці вкотре довели, що “Боруссія” залишається для них вагомим подразником, і на матч проти Дортмунда команда завжди налаштовується по-особливому.

Почалось все з голу Дайота Упамекано, який прийшов на стандарт і головою замкнув подачу Лероя Сане. А трохи пізніше Горецка, Сане і Кейн за кілька секунд пролетіли все поле і організували класичний гол у контратаці. 9-а хвилина, 2:0, завіса.

Ні, “Боруссія” не здалася і навіть створила кілька гострих епізодів, але поодинокі випади “Баварії” виглядали значно небезпечніше. Один тільки Горецка міг до перерви оформити щонайменше дубль. А під кінець матчу мюнхенці добили суперника, двічі організувавши ідеальні гольові моменти для Кейна. Англієць оформив хет-трик у першому ж Классікері.

“Боруссія” Д – “Баварія” – 0:4
Голи: Упамекано, 4, Кейн, 9, 72, 90+3

Серед інших матчів відзначимо чергову перемогу “Баєра”. Леверкузенці здолали “Гоффенгайм” завдяки двом феноменальним ударам Грімальдо (3:2).

“Штутгарт” продовжив сипатись без Серу Гірассі. Цього разу шваби поступилися “Гайденгайму” (0:2), а “Лейпциг” з аналогічним рахунком програв “Майнцу”.

“Фрайбург” – “Боруссія” М – 3:3
Голи: Геллер, 7, Вайсгаупт, 70, Гріфо, 90+6 (п) – Сібачо, 25, Плеа, 29, Вайгль, 39 (п)

Де дивитись Бундеслігу?

Одинадцятий тур Бундесліги пройде за тиждень. Головними матчами цього ігрового тижня стануть протистояння “Лейпцига” і “Фрайбурга”, а також “Штутгарта” з дортмундською “Боруссією”.

Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги.