Перший гол Кейна і провал “Лейпцига”: результати 1 туру Бундесліги

Гаррі Кейн забив перший гол за Баварію

“Баварія” і “Боруссія” Д почали сезон з перемоги, а “Лейпциг” програв “Баєру”. Результати 1 туру Бундесліги в огляді Setanta Sports.

“Баварія” не помітила “Вердер

“Баварія” провела веселий матч на “Везерштадіоні”, забивши “Вердеру” 4 м’ячі. У перемозі чемпіонів не було сумнівів з перших хвилин гри. І справа тут не стільки у швидкому голі, скільки у високій лінії оборони бременців, яка була кроком на зустріч самогубству. Мюнхенці розривали захист господарів мало не на своїй половині половині поля і далі втікали на рандеву із самотнім Павленкою.

Перший же такий епізод на 4 хвилині реалізував Сане. Втім навіть після такого ляпаса “Вердер” не змінив свій план на гру і регулярно провалювався ще в центрі поля.

Другий гол всередині другого тайму забив зірковий новачок “Баварії” Гаррі Кейн. Він без супротиву прийняв м’яч на вході до штрафного майданчика і другим дотиком поклав його точно в кут. До цього англієць встиг змарнувати кілька моментів, що говорить про появу в Мюнхені чергової гольової машини. Згодом він почне забивати все більше і більше, тому рекорди Левандовського можуть виявитись не такими вже й вічними.

Наприкінці гри Сане і Тель добили загнаний “Вердер”, оформивши розгромний рахунок 4:0. “Баварія” знову яскраво входить у сезон, заявляючи про свої наміри зберегти титул.

“Вердер” – “Баварія” – 0:4
Голи: Сане, 4, 90, Кейн, 74, Тель, 90+4

Дортмундська “Боруссія” ледь впоралась із “Кельном”

Як ми вже зазначали в нашому прев’ю до сезону, на “Боруссію” чекає непростий рік. І перший же тур це підтвердив, бо у дортмундців виникли величезні проблеми в домашньому матчі з “Кельном”.

Гра вийшла досить рівною, хоч і з невеликою перевагою команди Едіна Терзича. А свій єдиний гол дортмундці заштовхали на останніх хвилинах після кутового. Мален пробив дещо незграбно, але рикошет від газону допоміг м’ячу оминути захисника на штанзі. Дуже важка перемога, проте 3 очки – це 3 очки.

БоруссіяД – “Кельн” – 1:0
Гол: Мален, 88

Інші результати 1 туру Бундесліги

Серед інших результатів вікенду відзначаємо яскраву перемогу “Баєра” над “Лейпцигом” (3:2). Обидві команди можуть стати відкриттям цього сезону і щонайменше потіснити Дортмунд з другого місця, але в очній дуелі сильнішим виявився “Баєр” Хабі Алонсо.

Баєр” – “Лейпциг” – 3:2
Голи: Фрімпонг, 24, Та, 35, Вірц, 64 – Ольмо, 39, Опенда, 71

Уніон” – “Майнц” – 4:1
Голи: Беренс, 1, 9, 70, Пантович, 90+6 – Сасі, 64

Інші представники Німеччини у єврокубках свої матчі синхронно виграли. “Уніон” розгромив “Майнц” (4:1), “Фрайбург” переміг “Гоффенгайм” (2:1), а “Айнтрахт” мінімально здолав “Дармштадт” (1:0).

“Аугсбург” – “Боруссія” М – 4:4
Голи: Реджбечай, 29, Бауер, 41, Міхель, 45+7, Варгас, 76 – Ітакура, 13,Чванчара, 27, 90+7 (пен), Нгуму, 37

Де дивитись Бундеслігу?

Наступний тур чемпіонату Німеччини традиційно стартує в п’ятницю. У 21:30 його відкриють “Лейпциг” і “Штутгарт”. Як і минулого сезону, абсолютно всі матчі Бундесліги будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги.