“Реал” виграв Клубний чемпіонат світу

Мадридський “Реал” переміг “Аль-Хіляль” (5:3) і став чемпіоном світу серед клубів. У команд не вийшло довго тримати інтригу, натомість вони влаштували справжнє шоу і подарували глядачам найрезультативніший фінал в історії турніру.

У жодний момент матчу не було навіть думки, що “Реал” може віддати цей фінал. Перевага мадридців була настільки суттєвою, що вже до 20 хвилини рахунок став 2:0. Спочатку Вінісіус протиснувся крізь насичену оборону суперника, отримав передачу від Бензема і пробив повз голкіпера, а за 5 хвилин Вальверде вдало зіграв на підбиранні і потужним ударом прошив натовп суперників.

Та “Аль-Хіляль” не думав здаватися і швидко відіграв один м’яч. Екс-гравець “Порту” Мусса Марега втік на побачення з Луніним з центру поля і український голкіпер не врятував свою команду. Це був перший і єдиний удар в площину у переможця азійської Ліги чемпіонів до перерви.

В другому таймі ситуація повторилася. Два швидких голи “Реала” остаточно перевели матч у статус виставкових і далі команди догравали в своє задоволення. Про відсутність боротьби свідчить і кількість фолів – за 100 хвилин ігрового часу команди на двох зібрали менше 10 порушень правил і не отримали жодної жовтої картки. Ось така “битва” за трофей.

Огляд матчу “Реал” – “Аль-Хіляль”

На цьому фоні продовжує розчаровувати Лунін, який пропустив 3 голи з трьох ударів у площину. Здається, пора прийняти той факт, що Андрій не тягне рівень мадридського суперклуба. 15 пропущених м’ячів у 15 ненайскладніших матчах – явно не те, що потрібно “Реалу”.

Таким чином, мадридці виграли свій п’ятий чемпіонат світу за останні 10 років. До речі, всі останні 10 турнірів виграли саме переможці Ліги чемпіонів.

Клубний чемпіонат світу. Фінал

“Реал” – “Аль-Хіляль” – 5:3

Голи: Вінісіус, 13, 69, Вальверде, 18, 58, Бензема, 54 – Марега, 26, В’єтто, 63, 79

Кілька годин тому також відбувся матч за третє місце “Аль-Ахлі” – “Фламенго”. Бразильці вирвали вольову перемогу 4:2 завдяки дублям Педро і Габріела Барбози.