Чергова поразка “Баварії”, рекорд “Баєра” та інші підсумки 22 туру Бундесліги

Підсумки 22 туру Бундесліги

Цей вікенд став не менш важливим для чемпіонської гонки, ніж попередній. Про третю поспіль поразку “Баварії”, рекордну серію “Баєра” та інші підсумки 22 туру Бундесліги – в огляді Setanta Sports.

“Гайденгайм” – “Баєр”

“Баєр” повторив загальнонімецький рекорд за кількістю матчів без поразок в усіх турнірах. Перемога над “Гайденгаймом” продовжила серію леверкузенців до 32 матчів – рівно стільки ж було у “Баварії” Гансі Фліка у 2019-2020 роках.

Ця перемога вийшла непростою, але інакше і не могло бути. “Гайденгайм”, попри скромний статус дебютанта Бундесліги, і сам не програвав вже 8 матчів поспіль. Вкотре спрацювали фірмові напрацювання Хабі Алонсо – підключення Фрімпонга (перший гол) і швидкість Адлі (другий гол).

“Бохум” – “Баварія”

А от інший претендент на чемпіонство свій матч не виграв. Після поразок від “Баєра” та “Лаціо” “Баварія примудрилася програти ще й “Бохуму”. І це при тому, що мюнхенці відкрили рахунок на початку гри (Мусіала ефектно пробив з гострого кута) і спокійно контролювали хід подій.

Ще до кінця першого тайму щось пішло не так. Спочатку Асано завершив стрімку контратаку влучним ударом у самісінький кут і зрівняв рахунок. А перед самою перервою Кевін Шлоттербек замкнув подачу з кутового (2:1). Це були єдині удари “Бохума” в площину в першому таймі.

Після перерви “Баварія” продовжила безрезультатно атакувати, а згодом ще і сама собі додала проблем. Упамекано ліктем вдарив суперника у власному штрафному, отримав другу червону картку за кілька днів і подарував “Бохуму” пенальті. Штьогер удар з точки реалізував (3:1) і оформив перемогу своєї команди. Гол Кейна на результат вже не вплинув. “Баварія” програла і відпустила “Баєр” аж на 8 очок. Здається, це вже майже капітуляція.

Гол: Ааронсон, 84
Вилучення: Нсокі, 45+3 (“Гоффенгайм”) – Фолланд, 45+5 (“Уніон”)

Майнц” – “Аугсбург” – 1:0
Гол: ван ден Берг, 43
Вилучення: Педерсен, 90+12 (“Аугсбург”)

Де дивитись Бундеслігу?

Двадцять третій тур Бундесліги традиційно стартує в пʼятницю домашнім поєдинком лідера – “Баєр” – “Майнц”. Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.