Підсумки 22 туру Бундесліги
2024 Feb 19, 18:44 ПП
4 хвилин читання

Цей вікенд став не менш важливим для чемпіонської гонки, ніж попередній. Про третю поспіль поразку “Баварії”, рекордну серію “Баєра” та інші підсумки 22 туру Бундесліги – в огляді Setanta Sports.

“Гайденгайм” – “Баєр”

“Баєр” повторив загальнонімецький рекорд за кількістю матчів без поразок в усіх турнірах. Перемога над “Гайденгаймом” продовжила серію леверкузенців до 32 матчів – рівно стільки ж було у “Баварії” Гансі Фліка у 2019-2020 роках.

Ця перемога вийшла непростою, але інакше і не могло бути. “Гайденгайм”, попри скромний статус дебютанта Бундесліги, і сам не програвав вже 8 матчів поспіль. Вкотре спрацювали фірмові напрацювання Хабі Алонсо – підключення Фрімпонга (перший гол) і швидкість Адлі (другий гол).

“Бохум” – “Баварія”

А от інший претендент на чемпіонство свій матч не виграв. Після поразок від “Баєра” та “Лаціо” “Баварія примудрилася програти ще й “Бохуму”. І це при тому, що мюнхенці відкрили рахунок на початку гри (Мусіала ефектно пробив з гострого кута) і спокійно контролювали хід подій.

Ще до кінця першого тайму щось пішло не так. Спочатку Асано завершив стрімку контратаку влучним ударом у самісінький кут і зрівняв рахунок. А перед самою перервою Кевін Шлоттербек замкнув подачу з кутового (2:1). Це були єдині удари “Бохума” в площину в першому таймі.

Після перерви “Баварія” продовжила безрезультатно атакувати, а згодом ще і сама собі додала проблем. Упамекано ліктем вдарив суперника у власному штрафному, отримав другу червону картку за кілька днів і подарував “Бохуму” пенальті. Штьогер удар з точки реалізував (3:1) і оформив перемогу своєї команди. Гол Кейна на результат вже не вплинув. “Баварія” програла і відпустила “Баєр” аж на 8 очок. Здається, це вже майже капітуляція.

Гол: Ааронсон, 84
Вилучення: Нсокі, 45+3 (“Гоффенгайм”) – Фолланд, 45+5 (“Уніон”)

Майнц” – “Аугсбург” – 1:0
Гол: ван ден Берг, 43
Вилучення: Педерсен, 90+12 (“Аугсбург”)

Де дивитись Бундеслігу?

Двадцять третій тур Бундесліги традиційно стартує в пʼятницю домашнім поєдинком лідера – “Баєр” – “Майнц”. Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.