Поразка “Баварії”, чемпіонська заявка “Баєра” та інші підсумки 18 туру Бундесліги

Баварія - Вердер. Підсумки 18 туру Бундесліги

Друге коло чемпіонату Німеччини стартувало дещо сенсаційно. Про поразку “Баварії” на “Альянц Арені”, яскраву перемогу “Баєра” над “Лейпцигом” та інші підсумки 18 туру Бундесліги в огляді Setanta Sports.

“Лейпциг” – “Баєр”

“Баєр” видав другий чемпіонський матч поспіль. Команда Хабі Алонсо знову вирвала перемогу в додатковий час, двічі поступаючись по ходу битви з “Лейпцигом”.

“Бики” потужно провели перший тайм, розриваючи лідера чемпіонату на шматки. Хаві Сімонс відкрив рахунок в самому дебюті поєдинку, після чого господарі намагалися розвинути успіх. Тим часом гості до перерви так жодного разу і не влучили по воротах Бласвіха.

В другому таймі ситуація змінилася на 180 градусів. Тепер вже “Баєр” пішов відіграватись і зробив це дуже швидко. Нейтан Телла, який вийшов на заміну замість Фрімпонга, зіграв у стилі Джеремі – добіг на дальню штангу і забив у порожні ворота. Але за кілька хвилин “Лейпциг” розігнав  стрімку контратаку і знову вийшов вперед завдяки голу Опенда.

Центрбек гостей Та знайшов відповідь і на цей мʼяч. А вирішальний удар в компенсований час завдав Інкапʼє. Як і минулого тижня, Леверкузен скористався хаосом у штрафному майданчику суперника і заштовхав переможний гол.

Якщо в попередньому турі це можна було списати на збіг обставин, то зараз варто говорити про характер. Чемпіонський характер, який і приніс вольову перемогу над “Лейпцигом”.

А от “Баварія” несподівано програла вдома “Вердеру”. Бременці провели достойний матч на “Альянц Арені”, двічі забили (один гол арбітр скасував через фол) і змогли втримати мінімальну перемогу. Єдиний мʼяч на рахунку екc-гравця “Баварії” Мітчела Вайзера.

Та сама історія спіткала і “Штутгарт”, який без своїх збірників ризикує випасти із зони ЛЧ вже наступного тижня. Шваби пропустили від “Бохума” з єдиного удару в площину своїх воріт, атакували протягом всього матчу, але так нічого і не забили.

Дві поспіль поразки “Лейпцига” і “Штутгарта” дозволили Дортмунду підібратися впритул. “Боруссія” розгромила “Кельн” (4:0) і зрівнялася з “биками”. Відзначаємо другу результативну дію Санчо (заробив пенальті) та асист іншого новачка Маатсена.

Де дивитись Бундеслігу?

Девʼятнадцятий тур Бундесліги розпочнеться наступної пʼятниці поєдинком “Айнтрахт” – “Майнц”, а центральний матч вікенду знову буде за участі “Лейпцига” – “бики” їдуть в гості до “Штутгарта”. Крім того, посеред тижня (24 січня) “Баварія” і “Уніон” зіграють перенесений матч 13 туру.

Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги.