ЧС-2022. Південна Корея у компенсований час вийшла у плей-оф та вибила Уругвай

В останньому турі групи H Південна Корея перемогла Португалію, а Уругвай здолав Гану.

Перед останнім туром лише Португалія забезпечила собі достроковий вихід у плей-оф, усі інша команди розігрували між собою другу путівку.

Уругвай переміг Гану з рахунком 2:0, але цього не вистачило

Ще до початку цієї зустрічі багато згадували про матч між командами на ЧС-2010, коли Суарес вибив м’яч рукою з воріт, а ганці не реалізували пенальті. Нещодавно уругваєць сказав, що не відчуває за це провини, а африканці самі винні, що не реалізували 11-метровий. Дещо схоже відбулось і у цьому матчі – на 21 хвилині Гана заробила право на пенальті, але удар Андре Аю відбив Рочет.

Після цього Уругвай пішов вперед та забив двічі – дублем відзначився Де Арраскаета. А приблизно на 85 хвилині стало відомо, що для виходу у наступний етап Уругваю потрібно забивати ще. Команда Дієго Алонсо пішла на фінальний штурм, але Гана, для якої це вже нічого не вирішувала, відбивалась усіма силами. У підсумку Уругвай переміг 2:0, але програв боротьбу за вихід у плей-оф.

Південна Корея виборола путівку у плей-оф у компенсований час

Португалія відкрила рахунок у першій своїй атаці. Рікарду Орта замкнув простріл з флангу. Ще у першому таймі Південна Корея відіграла м’яч завдяки активності Кім Йон Гвона після подачі з кутового.

Для виходу у 1/8 фіналу команді з азії потрібно було лише перемагати і вони забили вдруге вже у компенсований час. Сон вибіг у контратаку, пробіг з м’ячем усе поле, дочекався підключення партнера та віддав чудову передачу. Хван Хі Чхану залишалось лише пробити повз голкіпера, що той і зробив.