Підсумки 23 туру Бундесліги
2024 Feb 26, 20:24 ПП
4 хвилин читання

Цього тижня “Баварія” змогла перервати свою серію поразок, але не наблизилась до “Баєра”. Про перемоги лідерів, втрати їхніх переслідувачів та інші підсумки 23 туру Бундесліги – читайте в огляді Setanta Sports.

“Баєр” – “Майнц”

“Баєр” продовжив свою рекордну серію без поразок. Цього разу від рук леверкузенців постраждав “Майнц”. Почалося все зі швидкого голу Граніта Джаки, який ефектним дальнім ударом застав зненацька Робіна Центнера. Окремої уваги заслуговує святкування швейцарця, яке ледь не змусило схопитись за серце вболівальників і тренерський штаб. Джака зімітував біль у стегні, але його кульгання поступово перейшли в танок.

Варто відзначити, що “Майнц” не посипався, а досить швидко зрівняв рахунок. Домінік Кор підключився на стандарт і головою замкнув скидку партнера. Після цього довгий час точилася рівна гра і в повітрі став зʼявлятися аромат сенсації.

Аж поки Андріх не вирішив пальнути здалеку на удачу. Удар вийшов досить посередній, але Центнер не втримав мʼяч і закинув у свої ворота. Після цього “Баєр” намагався максимально засушити гру та втримати мінімальну перевагу. “Майнц” йшов вперед у пошуках рятівного голу, проте так і не зміг відігратися.

“Баварія” – “Лейпциг”

Здається, майбутнє звільнення Томаса Тухеля пішло на користь “Баварії”. Мюнхенці перервали серію невдач, вирвавши перемогу над “Лейпцигом”. Команди зустрічалися втретє в цьому сезоні і чинний чемпіон виграв тільки один з цих матчів. А міг не виграти жодного, адже на 90-й хвилині рахунок був ще 1:1.

Команди обмінялися голами на початку другого тайму, а вже у компенсований час забив футболіст, якому титул потрібен чи не найбільше. Гаррі Кейн красиво поклав корпус і пробив метрів з 10.

БоруссіяМ – “Бохум” – 5:2
Голи: Нгуму, 28, Вайгль, 35 (п), Райц, 72, Сібачо, 78, Онора, 90+6 – Гофманн, 75, Шлоттербек, 88

Де дивитись Бундеслігу?

Двадцять четвертий тур Бундесліги традиційно стартує в пʼятницю поєдинком – “Фрайбург” – “Баварія”. Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.