Новий тренер “Аякса” Хейтінга стартував з перемоги

Джон Хейтінга розпочав свою роботу в “Аяксі” з упевненої перемоги над “Ексельсіором” (4:1).

Минулого тижня “Аякс” звільнив головного тренера Алфреда Схройдера після семи поспіль матчів без перемог у Ередивізі. Останньою краплею для керівництва клубу став матч проти аутсайдера “Волендама”, в якому амстердамцям вдалося врятуватись від поразки лише на останніх хвилинах (1:1).

В п’ятницю 27 січня тренування команди проводив вже в минулому гравець “Аякса”, а нині головний тренер молодіжної команди Джон Хейтінга. Пізніше клуб офіційно повідомив, що саме Хейтінга керуватиме основою у найближчому матчі проти “Ексельсіора”.

Таке тимчасове рішення принесло свої плоди, адже гра команди буквально розквітнула. 39-річний тренер, який після завершення кар’єри гравця в 2016 році працював у молодіжному секторі “Аякса”, зміг достукатися до футболістів і вони видали ледь не найкращий матч у сезоні.

“Аякс” дуже багато володів м’ячем (близько 80%), але в першому таймі іноді обрізався і дозволяв супернику проводити швидкі контратаки. Завдяки цьому перша половина поєдинку завершилася із пристойним рахунком 2:1. Після перерви гра перетворилася на вулицю з одностороннім рухом, захисники “Ексельсіора” просто не мали часу підняти голову, і “Аякс” довів справу до розгрома.

За іронією долі , більшість суперників “Аякса” зіграли внічию, самі амстердамці піднялися на 4 місце і тепер поступаються лідеру (“Феєнорду”) всього п’ятьма очками. Клуб поки мовчить про ім’я майбутнього головного тренера, а це може значити, що Хейтінга отримає свій шанс і продовжить працювати з першою командою.