Підсумки 34 туру Бундесліги
2024 May 18, 23:09 ПП
6 хвилин читання

Останній тур чемпіонату Німеччини приніс чимало змін до підсумкової таблиці: Баварія опустилась на третє місце, Фрайбург випав із зони єврокубків, а Уніон зміг уникнути перехідних матчів. Всі результати 34 туру Бундесліги в огляді Setanta Sports.

Леверкузенський Баєр виграв останній матч чемпіонату і поставив крапку у фантастичній кампанії. Підопічні Хабі Алонсо стали першою командою в історії Бундесліги, яка пройшла сезон без поразок. Браво!

Баварія мала спокійно перемагати Гоффенгайм і бронювати друге місце, але провал наприкінці гри призвів до катастрофічних наслідків. Мюнхенці двічі забили на перших хвилинах гри, через що почали зʼявлятися думки про розгром. Проте в середині другого тайму рахунок був вже 2:2, а на останніх хвилинах Андрей Крамарич забив ще двічі. Поразка вкупі з перемогою Штутгарта в паралельному матчі призвели до того, що мюнхенці вперше за 13 років фінішували третіми. Крім того, вони втратили шанс потрапити в матч за Суперкубок, тому Гаррі Кейну доведеться почекати першого трофею ще не менше року.

Гоффенгайму перемога не дозволила обійти Айнтрахт, але гарантувала єврокубкове 7 місце. Якщо Баєр виграє Кубок, або Боруссія виграє ЛЧ, Гоффе опиниться в Лізі Європи. Якщо не станеться ні те, ні інше – потрапить в Лігу конференцій.

В режимі очікування залишаються і Гайденгайм з Вердером, які синхронно виграли свої матчі з рахунком 4:1 і випередили за різницею голів Фрайбург. Якщо одна із зазначених умов буде виконана, Гайденгайм сенсаційно потрапить в Лігу конференцій. Якщо справдяться обидва сценарії, дебютант Бундесліги потрапить одразу в ЛЄ, а бременці – в ЛК.

Не обійшлося без драми і в боротьбі за виживання. Кельн без шансів програв якраз Гайденгайму (1:4) і вилетів напряму разом із Дармштадтом. А от Уніону вдалося уникнути перехідних матчів і в останній момент застрибнути на рятівне 15 місце.

Поки Бохум програвав Вердеру, берлінці робили все можливе, щоб перемогти Фрайбург. Вони не реалізували пенальті в першому таймі, відкрили рахунок в середині другого, але пропустили на 85-й хвилині. Коли надія вже почала залишати “залізних”, вони заробили пенальті. І знову не реалізували його. На щастя, Габерер першим встиг на добивання і забив переможний гол. Уніон тільки за різницею мʼячів випередив Бохум і тепер “синьо-білим” доведеться грати в плей-оф із дюссельдорфською Фортуною.

Де дивитись перехідні матчі Бундесліги?

Перехідні матчі за право зіграти в наступному сезоні Бундесліги між Бохумом і Фортуною пройдуть 23 і 27 травня. Обидва поєдинки будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а також на одному з лінійних каналів Setanta Sports.

Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки наступного сезону Бундесліги. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.