На чемпіонаті світу знову критикують арбітрів

Після чвертьфінальних матчів чемпіонату світу між Португалією та Марокко і Англією та Францією арбітри обох поєдинків піддались критиці зі сторони гравців.

Поєдинок між Марокко та Португалією обслуговував аргентинський арбітр Факундо Тельйо. Очікувано, що після матчу у португальців були претензії до рефері, зокрема і до його національності.

Захисник португальців Пепе вказав на кілька аспектів, у яких, на його думку, арбітр був упереджений щодо його команди.

“Неприйнятно, що аргентинський арбітр судив нашу гру після того, що сталося напередодні, після того, що після свого матчу говорили Мессі та вся Аргентина. У що ми грали у другому таймі? Воротар постійно падав на землю. Арбітр додав лише вісім хвилин. У другому таймі не було гри. Вони не дали нам зіграти другий тайм.

90 хвилин Марокко намагалося зупинити нашу гру дрібними фолами. Суддя не давав жовті картки, не звертав на це уваги. Можу посперечатись, що Аргентина стане чемпіоном. Через те, що він зробив сьогодні. Арбітр з Аргентини. 5 з 9 арбітрів сьогодні були аргентинцями. Що ще сказати? Побачимо в кінці, хто переможе”, – сказав Пепе після гри.

Приблизно тієї ж думки дотримується і Бруну Фернандеш, але півзахисник висловився більш коротко та красномовніше: “Не знаю, чи вони (ФІФА) збираються віддати титул Аргентині. Мені все одно, кажу те, що думаю про них, до біса їх.

Дуже дивно, що в нашому матчі працював арбітр з країни, яка досі на чемпіонаті світу. Це явно було спеціально налаштовано проти нас”.

А ось у поєдинку між Англією та Францією обидві сторони були незадоволені рівнем суддівства, який продемонстрував бразильський арбітр Вілтон Сампайо.

Хавбек збірної Франції Адріан Рабйо має сумніви щодо фолу, коли рефері призначив другий пенальті у ворота французів: “Я не впевнений, що Ернандес справді фолив на Маунті. Ми бачили сотні подібних випадків, коли пенальті не ставили. Суддівство у цьому матчі було дещо на межі. Звісно, коли Кейн промахнувся, ми були раді, бо справедливість взяла верх, пенальті не було”.

Не задоволений діями арбітра і захисник збірної Англії Гаррі Магвайр: “Я не можу пояснити роботу головного арбітра – кількість неправильних рішень була насправді неймовірною. Дуже погано”.

Нагадаємо, що Марокко обіграло Португалію з рахунком 1:0,а Франція здолала Англію 2:1. Переможці зустрінуться між собою у півфіналі, матч відбудеться 13 грудня.