Мудрик забив дебютний гол за “Челсі”

Мудрик забив за Челсі

Український гравець “Челсі” Михайло Мудрик забив у матчі 7 туру АПЛ проти “Фулгема”.

Перший гол Мудрика за “Челсі” (Відео)

На 18 хвилині Мудрик отримав навісну передачу на груди у штрафному майданчику суперника, а наступним дотиком пробив повз воротаря “Фулгема”.

Цей гол став першим у матчі, а загалом “Челсі” переміг свого суперника з рахунком 2:0. Мудрик провів на полі перший тайм, після чого був замінений через дискомфортні відчуття в стегні. Очікується, що він буде готовий вже до наступного матчу.

Загалом за 45 хвилин на полі українець здійснив 16 дотиків до м’яча, завдав удар у площину та повз ворота, віддав 3 передачі з 6, виграв 2 з 3 боротьби, виконав один відбір та 8 разів втратив м’яч.

Цей гол став дебютним для Михайла в офіційних матчах за “синіх” після переходу з “Шахтаря”. Для цього вінгеру знадобилось понад 1000 хвилин в усіх турнірах.

Загалом Мудрик провів за “Челсі” 24 матчі в усіх турнірах, у яких окрім гола записав до свого активу 2 асисти. У цьому сезоні це був 7 матч за лондонців та перша результативна дія.

Де дивитись АПЛ?

Вже у суботу, 7 жовтня, “Челсі” Мудрика зіграє проти “Бернлі” у 8 турі АПЛ. Усі поєдинки сезону АПЛ 2023/24 доступні для перегляду у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Також деякі матчі туру транслюватимуться на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії.