“Мілан” – “Тоттенгем” 1:0. Криза лондонців виявилась глибшою

“Мілан” обіграв “Тоттенгем” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Обидві команди підходили до цього матчу не в найкращому стані. Протягом останніх тижнів їх суттєво лихорадило, і якщо у “Тоттенгема” погані результати іноді змінювались хорошими, то “Мілан” на місяць звалився в яму (5 поразок, 2 нічиї), вихід з якої почав намацувати тільки зараз.

Отримавши натхнення від перфоманса заповнених трибун, “Мілан” з перших хвилин кинувся в атаку і був винагороджений за це. Прохід Тео по лівому флангу завершився ударом, який незграбно відбив Форстер, а Браім Діас з другої спроби заштовхав м’яч у ворота. Відсутність Уго Льоріса далася взнаки буквально одразу.

На цьому господарі змушені були зупинитися, адже за справу взявся “Тоттенгем”. Команда Антоніо Конте (без дискваліфікованого італійця на лаві) почала створювати моменти, але гольовими їх назвати було складно. У Кейна м’яч не йшов у ворота, Сон постійно обирав невдалу позицію, а Кулусевскі буквально розчинився на полі. Навіть вихід Рішарлісона нічого не змінив. Та й не міг, бо бразилець досі не забив жодного м’яча за “Тоттенгем” в АПЛ.

А от “Мілану” заміни подарували друге дихання. Команда, яка захищалась більше 70 хвилин, наприкінці пішла добивати суперника. Де Кетеларе, Леау і Тшау мали ховати надії “шпор” на чвертьфінал, але щоразу гостям щастило.

В підсумку, мінімальна перемога “Мілана” і серйозна інтрига перед матчем відповіддю, який пройде 8 березня в Лондоні.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу, перший матч

14.02.2023

“Мілан” – “Тоттенгем” – 1:0

Гол: Діас, 7

Огляд матчу “Мілан” – “Тоттенгем”

В паралельному матчі “Баварія” здолала “ПСЖ” за рахунок голу Кінгслі Комана (1:0).