Мессі оформив дубль та віддав асист
2023 Jul 26, 13:57 ПП
1 хвилин читання

Ліонель Мессі запалює у США з перших матчів. У грі Кубка ліги проти “Атланта Юнайтед” аргентинець забив двічі та віддав результативну передачу.

Мессі вийшов на матч другого туру Кубка ліги з перших хвилин. Це його перший поєдинок за “Інтер” Маямі у стартовому складі. Нападник відкрив рахунок у матчі вже на 8 хвилині, коли отримав чудову передачу від Бускетса, протягнув м’яч, вдарив у стійку та вдало зіграв на добиванні.

Вже на 22 хвилині Лео віддав пас на фланг на Тейлора, отримав зворотну передачу та спокійно вразив ворота суперника. А на 53-ій вже аргентинець асистував на Тейлора при контратаці.

Загалом “Інтер” Маямі переміг “Атланту Юнайтед” з рахунком 4:0. Це друга поспіль перемога для команди Бекхема у Кубку ліги. Нагадаємо, що у першому турі була перемога над “Крус Асуль” завдяки голу Мессі зі штрафного на останніх хвилинах гри.

Таким чином Ліонель відзначився вже трьома голами та однією результативною передачею у двох неповних поєдинках за нову команду. Також для Мессі “Атланта Юнайтед” стала 100-ю командою, в воротах яких він відзначався.

Мессі перейшов в “Інтер” Маямі влітку цього року після завершення свого контракту з ПСЖ. До переходу аргентинця безвиграшна серія команди складала 6 матчів в усіх турнірах та 11 в МЛС.