Мессі та Роналду забили у матчі ПСЖ – зірки “Аль-Насра” та “Аль-Гіляля”

Ліонель Мессі та Кріштіану Роналду, можливо, востаннє зіграли один проти одного у товариському матчі між ПСЖ та зірками “Аль-Насра” та “Аль-Гіляля”.

Поєдинок став першим для Роналду у Саудівській Аравії та був дуже насиченим на події: 9 голів, вилучення, пенальті, взяття воріт від головних героїв покоління.

Мессі забив свій гол вже на 3 хвилині, Роналду відповів впевненим ударом з пенальті вже на 34-ій. Наприкінці першого тайму Бернат отримав червону картку за зрив небезпечної контратаки, що не дуже типово для виставкових матчів. Через кілька хвилин Маркіньйос знову вивів ПСЖ вперед. У доданий час Неймар не реалізував пенальті, а Роналду оформив дубль.

У другому таймі ПСЖ забив тричі. Відзначались Рамос, Мбаппе з пенальті та Екітіке. Збірна зірок “Аль-Насра” та “Аль-Гіляля” відповіла двома голами від Чан Хьон Су та Таліски. Перемога французів – 5:4.

Після матчу Ліонель Мессі та Кріштіану Роналду обійнялись та тепло попрощались. Ймовірно, зірки покоління завершили історію протистоянь один проти одного.

Виставковий матч

Зірки “Аль-Насра” та “Аль-Гіляля” – ПСЖ – 4:5
Голи: Роналду, 34 (пен.), 45+6, Хьон Су, 56, Таліска, 90+4 – Мессі, 3, Маркіньос, 43, Рамос, 53, Мбаппе, 60 (пен.), Екітіке, 78.
Вилучення: Бернат, 39 (ПСЖ).
Нереалізований пенальті: Неймар, 45+3 (ПСЖ).