ЧС-2022. Мексика та Польща зіграли внічию завдяки сейву Очоа

Польща зіграла внічию з Мексикою, а Левандовський не забив пенальті.

Мексика та Польща у першому турі чемпіонату світу зіграли внічию з рахунком 0:0.

Поєдинок рівних команд супроводжувався рівною грою. У першому таймі обидва колективи грали на зустрічних курсах, але насправді гострих моментів їм створити не вдалось.

На 54-ій хвилині Левандовскі впав у штрафному майданчику суперника, а арбітр назначив пенальті після перегляду VAR. Нападник сам пробивав 11-метровий, але Очоа вгадав напрямок удару та врятував ворота Мексики.

Після незабитого пенальті малюнок гри не змінився. Було помітно бажання обох команд здобути перемогу, але рівність у класі давалась в знаки. Нульова нічия – справедливий результат поєдинку.