“Манчестер Сіті” пройшов “Ліверпуль” у Кубку ліги

22 грудня відбувся поєдинок “Манчестер Сіті” – “Ліверпуль” у рамках 1/8 фіналу Кубка ліги. “Містяни” перемогли з рахунком 3:2.

Обидві команди вийшли на поле в не оптимальних складах. По-перше, Кубок ліги – не найпрестижніший англійський турнір, а по-друге, більшість гравців виступали на чемпіонаті світу, який завершився лише кілька днів тому.

Перша частина першого тайму пройшла за домінації господарів. Перший гол у матчі забив Ерлінг Голанд вже на 10 хвилині. Але вже за 10 хвилин 20-річний Фабіу Карвалью відновив паритет.

Команди знову обмінялись голами на початку другого тайму. І знову першими забили “містяни” – чудовим індивідуальним голом відзначився Марез. Але вже за хвилини у пусті ворота м’яч відправив Салах.

Переможний гол для “Манчестер Сіті” забив Натан Аке з передачі Кевіна де Брюйне на 58 хвилині. Отож, чинний володар трофея вибуває зі змагань, а команда Гвардіоли виходить у чвертьфінал.