“Манчестер Сіті” – переможець Клубного чемпіонату світу

Манчестер Сіті - переможець клубного чемпіонату світу

У фіналі Клубного чемпіонату світу “Манчестер Сіті” переміг “Флуміненсе” з рахунком 4:0.

“Манчестер Сіті” – “Флуміненсе”

“Манчестер Сіті” після проходу “Урави” у півфіналі дуже легко розібрався і з “Флуміненсе”. Протягом поєдинку “містяни” створили багато моментів, при цьому не давши супернику атакувати. У бразильців лише 2 удари у площину воріт 0,13 xG за матч проти 2,84 у британців.

Підопічні Пепа Гвардіоли вийшли вперед вже на 1 хвилині – Альварес зіграв на добиванні після удару Аке в стійку. Ще до перерви рахунок став 2:0. А у другому таймі Фоден та Альварес зробили рахунок розгромним.

“Манчестер Сіті” вперше у своїй історії став клубним чемпіоном світу. “Флуміненсе” ж вперше зіграв у фіналі турніру.

“Урава” – “Аль-Ахлі”

У матчі за третє місце “Аль-Ахлі” виявився сильнішим за “Ураву”. Єгиптяни ще до середини першого тайму вели в рахунку 2:0 та в цілому контролювали гру, створюючи більше моментів.

Японці відіграли один м’яч ще до перерви, а на 54 хвилині зробили рахунок 2:2. Щоправда, рівним рахунок тримався лише 6 хвилин. “Аль-Ахлі” знову вийшов вперед, а вже на останніх хвилинах компенсованого часу забив свій четвертий м’яч, повністю знявши питання щодо переможця.

Клубний чемпіонат світу

Фінал

Манчестер Сіті” – “Флуміненсе” – 4:0
Голи: Альварес, 1, 88, Ніно, 27 (аг), Фоден, 72

Матч за 3 місце

“Урава” – “Аль-Ахлі” – 2:4
Голи: Канте, 43, Шольц, 54 (пен.) – Ібрагім, 19, Тау, 25, Коїдзумі, 60 (аг), Маалул, 90+8

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.