“Манчестер Сіті” мінімально обіграв “Брентфорд” в АПЛ

Брентфорд переміг Манчестер Сіті в АПЛ

20 лютого відбувся перенесений матч 18 туру АПЛ між “Манчестер Сіті” та “Брентфордом”.

“Манчестер Сіті” – “Брентфорд”

У напруженому матчі “Манчестер Сіті” здобув мінімальну перемогу над “Брентфордом” з рахунком 1:0 завдяки голу Ерлінга Голанда у другому таймі. Завдяки цій перемозі “Сіті” скоротив відставання від лідера Прем’єр-ліги “Ліверпуля” лише до одного очка.

Норвежець забив єдиний гол у матчі лише на 71-й хвилині, скориставшись помилкою Крістоффера Аєра, який впав перед м’ячем та не зміг нав’язати боротьбу нападнику “містян”. Гол став полегшенням для “Сіті”, якому було важко реалізувати свої шанси на початку гри.

Підопічні Гвардіоли класично для себе володіли м’ячем, але зіткнулися з сильним опором “Брентфорда”, який у першому таймі майже не йшов вперед, сконцентрувавши увагу на захисті. Попри промах Бернарду Сілви з вигідної позиції та виніс м’яча Беном Мі з лінії воріт, Голанд виявився головним героєм матчу, забивши свій 17-й гол у чемпіонаті цього сезону.

Завдяки цій перемозі “Манчестер Сіті” обійшов “Арсенал” на одне очко, зберігаючи тиск на “Ліверпуль” у верхній частині таблиці. Найближчі матчі “містян” проти “Манчестер Юнайтед”, “Ліверпуля” та “Арсенала” в березні стануть вирішальними в боротьбі за титул.

Результати АПЛ. 18 тур

20.02.2024

Манчестер Сіті” – “Брентфорд” – 1:0
Гол: Голанд, 71

Де дивитись АПЛ?

Усі поєдинки сезону АПЛ 2023/24 доступні для перегляду у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Також деякі матчі туру транслюватимуться на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.