Мальта – Україна 1:3. За крок до Євро-2024

Мальта - Україна 1-3

Матч Мальта – Україна пройшов не за тим сценарієм, за яким би нам хотілося. Тим не менш, збірна України здобула вольову перемогу і наблизилась до виходу на чемпіонат Європи.

Як і проти Північної Македонії (2:0), збірна України відіграла сьогодні не надто впевнено, проте заробила чергові три очки і вийшла на друге місце в групі С.

Почалося все просто шокуюче для нашої команди. Поки підопічні Сергія Реброва придивлялися до оборони суперника і обережно її промацували, Мальта втекла  у контратаку і відкрила рахунок. Відзначився Мбонг, який пробив хоч і не ідеально, але достатньо незручно для Трубіна.

Не можна сказати, що цей гол розбудив збірну України. Вона поступово і планомірно нарощувала тиск, щоб вибухнути двома голами перед самою перервою. Спочатку Судаков вирізав на дальню штангу передачу, яку незграбною спробою вибити мʼяч замкнув Камензулі. А за кілька хвилин прорив Мудрика завершився фолом у штрафному майданчику і голом Довбика з пенальті.

Сам Мудрик поставив крапку в матчі вже наприкінці другого тайму. Михайло наважився на дальній обвідний удар і влучив просто ідеально. Це його перший гол у 15 матчах за збірну! Та необхідно відзначити, що до цього моменту гра була рівною і Мальта дійсно мала шанси зрівняти рахунок, але не змогла їх використати.

Турнірна таблиця відбору на Євро-2024

Перемоги Англії та України остаточно відчепили Північну Македонію від боротьби за вихід на чемпіонат Європи і дещо вдарили по шансах Італії. В будь-якому випадку, все вирішуватиметься в останньому турі, коли наша збірна прийматиме Італію.