Лідс переміг Норвіч в плей-оф Чемпіоншип
2024 May 18, 15:30 ПП
3 хвилин читання

На Туманному Альбіоні пройшли матчі-відповіді плей-оф Чемпіоншипу за вихід в АПЛ. Лідс розгромив Норвіч (4:0), а Саутгемптон пройшов Вест Бром (3:1).

Лідс – Норвіч

Після невиразного першого матчу у виконанні обидвох команд, Лідс вирішив не відкладати все в довгу шухляду. Вже на 7 хвилині Груєв відкрив рахунок у грі – забив зі штрафного у ближній кут. Ще до перерви рахунок став 3:0. В середині тайму Піру забив головою після подачі – тут очевидна помилка воротаря на виході. А наприкінці 45-хвилинки Рюттер вколотив м’яч від поперечки у ворота з близької відстані.

Загалом Лідс повністю перевершував суперника за грою. Проте за рахунку 2:0 Норвіч мав шанс перевернути гру, але вихід віч-на-віч не реалізував Сарджент. Це був єдиний удар у площину воріт від канарок за весь матч.

У підсумку ж Лідс мав ще кілька шансів у другому таймі та реалізував один з них. Після тривалого розіграшу і кількох рикошетів м’яч у практично порожні ворота добив Саммервілл. Відтак Лідс виходить у фінал плей-оф Чемпіоншип за вихід в АПЛ.

Саутгемптон – Вест Бромвіч

В іншій парі другий матч також пройшов фактично в одні ворота. Тільки тут Саутгемптон довго запрягав, а після перерви швидко поїхав. На початку другого тайму рахунок ефектним ударом відкрив Вільям Смоллбоун, а ближче до кінця гри Адам Армстронг двома голами добив Вест Бром.

“Святі” могли забивати ще більше, але арбітр не поставив максимально очевидний пенальті. Таким чином, Саутгемптон переміг 3:1 і вийшов у фінал.

Плей-оф Чемпіоншипу. Півфінал

16.05.2024

Лідс – Норвіч – 4:0 (перший матч – 0:0)
Голи: Груєв, 7, Піру, 20, Рюттер, 40, Саммервілл, 68

17.05.2024

Саутгемптон – Вест Бромвіч – 3:1 (перший матч – 0:0)
Голи: Смоллбоун, 49, Армстронг, 78, 86 (п) – Кіпре, 90+7

Переможці півфіналів Лідс і Саутгемтон зустрінуться між собою у фіналі плей-оф на Вемблі, аби визначити, яка з команд повернеться в АПЛ в сезоні 2024/25. Вирішальний матч запланований на 26 травня, початок о 17:00.

Де дивитись плей-оф Чемпіоншипу

Фінал плей-оф Чемпіоншипу Лідс – Саутгемптон буде доступний для перегляду у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на одному з лінійних телеканалів Setanta Sports.

Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.