“Лейпциг” вибив “Боруссію” Д з Кубка Німеччини

Одразу після вильоту “Баварії” Кубок Німеччини залишив і другий фаворит. “Лейпциг” переміг дортмундську “Боруссію” (2:0), а “Штутгарт” пройшов “Нюрнберг” (1:0).

“Боруссія” фактично провалила свій чвертьфінал у Лейпцигу. Дортмундці більше володіли м’ячем, але нічого не створювали і були змушені постійно відбиватись. “Лейпциг” марнував момент за моментом, лише раз пробивши Кобеля.

В середині першого тайму Сімакан чудово протягнув м’яч зі своєї половини поля, обігрався з партнером і скинув під удар Вернеру. Цього разу Тімо не схибив, забивши, як виявилось, переможний м’яч.

Навіть пропущений гол не зміг розбудити гостей. “Лейпциг” продовжив атакувати хвиля за хвилею і ще до перерви мав доводити рахунок до розгромного.

У перерві Едін Терзич намагався реанімувати свою команду, випустивши Мукоко, та нічого не допомагало. “Боруссія” виглядала інертною і безсилою, ніби залишивши всі емоції у грі з “Баварією” кілька днів тому. Перший удар в площину “жовто-чорні” нанесли вже наприкінці матчу, але Бласвіх здійснив свій єдиний і найважливіший сейв цього вечора.

А на останніх секундах компенсованого часу, коли вже навіть Кобель пішов на подачу кутового, “Лейпциг” зміг відбитись і розігнати контратаку на порожні ворота. Символічно, що крапку в ній поставив капітан команди Віллі Орбан.

Так за тиждень одна з найкращих команд 2023 року в Європі фактично втратила шанси на трофеї. Шлях “Боруссії” в Кубку обірвався на чвертьфінальній стадії, а поразка від “Баварії” може стати вирішальною в чемпіонській гонці.

Долю іншого чвертьфіналу вирішив пізній гол джокера “Штутгарта” Енцо Мійо. Молодий француз завершив контратаку на 83 хвилині і поховав надії на прохід далі останнього представника Бундесліги 2 “Нюрнберга”.

Кубок Німеччини, 1/4 фіналу

05.04.2023

“Лейпциг” – “Боруссія” Д – 2:0
Голи: Вернер, 22, Орбан, 90+8

“Нюрнберг” – “Штутгарт” – 0:1
Гол: Мійо, 83

Таким чином, у Кубку Німеччини визначились усі чотири півфіналісти – “Лейпциг”, “Штутгарт”, “Фрайбург” і “Айнтрахт”. Найближчим часом пройде жеребкування 1/2 фіналу, а матчі цієї стадії відбудуться 2-3 травня.

Фінал традиційно пройде в Берліні на “Олімпіаштадіоні” 3 червня.

Вже в суботу 8 квітня дортмундська “Боруссія” прийматиме іншого невдаху чвертьфінала берлінський “Уніон” в рамках Бундесліги, а “Лейпциг” поїде в столицю в гості до “Герти”. В прямому етері ці матчі дивіться на Setanta Sports. Оформлюйте підписку на ОТТ-платформі setantasports.com і отримуйте доступ до кожного поєдинку чемпіонату Німеччини.