“Лейпциг” – “Манчестер Сіті”. Два різні тайми

У першому матчі 1/8 фіналу “Манчестер Сіті” на виїзді зіграв внічию з “Лейпцигом” з рахунком 1:1.

Перший тайм пройшов під повним контролем команди Гвардіоли. “Містяни” практично не віддавали м’яч супернику та регулярно створювали моменти. Один з таких завершився взяттям воріт від Ріяда Мареза. Щоправда, велику роль у голі відіграла помилка Ксавера Шлагера.

Єдиний свою атаку “Лейпицг” провів лише у доданий до першого тайму час. Тімо Вернер опинився на куті штрафного майданчику з м’ячем та пробив з-під захисників. Едерсон не без проблем забрав м’яч до рук.

Все перевернулось у другій половині зустрічі. На поле вийшов зовсім інший “Лейпциг”. Німці взяли м’яч під контроль та почали створювати моменти. Забити вдалось на 70 хвилині. Едерсон не дуже вдало вийшов на м’яч після подачі з кутового і Гвардіол скористався цим.

Після цього гола була здебільшого рівною. Моменти мали обидві команди, але забити тик і не вдалось. Питання виходу в чвертьфінал Ліги чемпіонів колективи залишили на матч-відповідь.