В останньому турі АПЛ визначились ще дві команди, які покинуть елітний дивізіон, а також всі учасники єврокубків. “Арсенал” розгромно переміг, “Манчестер Сіті” програв, а “Тоттенгем” не зіграє у Європі.

Голи: Джака, 11, 14, Сака, 27, Жезус, 58, Ківьор, 78

Манчестер Юнайтед” – “Фулгем” – 2:1
Голи: Санчо, 39, Фернандеш, 55 – Тете, 19

“Челсі”  -”Ньюкасл” – 1:1
Голи: Тріпп’єр, 27 (аг) – Гордон, 9

“Манчестер Сіті” в останніх двох турах фактично проводить спаринги перед двома фіналами – Кубка Англії та Ліги чемпіонів. На матч з “Брентфордом” більшість лідерів залишились поза стартовим складом, а шанс отримала молодь. “Містяни” хоч і мали невеличку ігрову перевагу, проте мінімально поступились “Брентфорду”. Єдине про що може шкодувати Гвардіола – це перервана безпрограшна серія у 25 матчах.

“Арсенал”, який теж вже ні за що не змагається, в останньому турі знищив “Вулвергемптон” 5:0. Варто відзначити дубль Джаки, який, ймовірно, провів свій останній матч за “канонірів”. Команда Артети знову показала свою праймову гру, але для чемпіонства не вистачило стабільності.

“Манчестер Юнайтед” та “Ньюкасл” ще до останнього туру забронювали собі місце в Лізі чемпіонів, проте залишалось питання – хто все ж забере бронзу чемпіонату. “Червоним дияволам” було достатньо перемогти “Фулгем”, що вони і зробили, хоч і пропустили першими від Тете. Звитягу команді тен Гага принесли голи Санчо та Фернандеша.

А ось “Ньюкасл” не зміг впоратись з завданням мінімум. У матчі проти “Челсі” “сороки” не виглядали дуже вмотивованими, віддали м’яч та ігрову ініціативу супернику і у підсумку зіграли внічию 1:1. Та навіть цей результат можна вважати за щастя, адже “сині” мали набагато небезпечніші моменти, проте Дубравка кілька разів відверто врятував свою команду.

“Астон Вілла” у Лізі конференцій, а “Тоттенгем” поза топ-7

“Саутгемптон” – “Ліверпуль” – 4:4
Голи: Ворд-Проуз, 19, Сулемана, 28, 48, Армстронг, 64 – Жота, 10, 73, Фірміно, 14, Гакпо, 72

Астон Вілла” – “Брайтон” – 2:1
Голи: Луїс, 8, Воткінс, 26 – Ундав, 38

“Лідс” – “Тоттенгем” – 1:4
Голи: Гаррісон, 67 – Кейн, 2, 69, Порро, 47, Моура, 90+5

“Саутгемптон”, який вже давно вилетів з АПЛ, на прощання видав феноменальний матч проти “Ліверпуля”. “Червоні” вели 2:0 на 15 хвилині, ще у першому таймі пропустили двічі, а у середині другої половини гри рахунок став 4:2 на користь “святих”. Але голи Гакпо та Жоти протягом кількох хвилин принесли команді Клоппа нічию.

Набагато важливішою була боротьба інших команд зони єврокубків. “Астон Вілла” повинна була обіграти потужний “Брайтон”, аби гарантувати собі місце у Лізі конференцій, і зробила це. Ще до середини першого тайму підопічні Емері забили двічі та довели матч до перемоги.

Попри те, що “Тоттенгем” розгромив “Лідс” з рахунком 4:1, це не допомогло команді потрапити у єврокубки. “Шпори” відстали від “Астон Вілли” на 1 очко та вперше за 14 років не будуть представлені у Європі. А ось “Лідс” через цю поразку покидає АПЛ.

Гол: Дукуре, 57

У зоні вильоту також було досить цікаво. “Лестер” досить швидко вийшов вперед у матчі з “Вест Гемом” та у режимі лайв піднявся на рятувальну 17 сходинку. Проте у паралельному матчі “Евертон” все ж зміг мінімально обіграти “Борнмут”, завдяки чому залишився в АПЛ. “Лиси” попри перемогу з рахунком 2:1, все ж відправляються у Чемпіоншип.