Кваліфікація Євро-2024. Англія здолала Італію, Португалія перемогла

Результати кваліфікації Євро-2024

23 березня стартував відбір на чемпіонат Європи 2024 року. У центральному матчі першого туру зустрілись Англія та Італія.

Італія – Англія

Головні суперники збірної України на груповому етапі зустрілись між собою у першому турі. Команда Саутгейта у першому таймі взяла гру під свій контроль та забила два голи. На 13 хвилині Деклан Райс вдало зіграв на добиванні після удару Кейна та відкрив рахунок.

А наприкінці тайму Англія отримала право виконати пенальті. 11-метровий дуже впевнено реалізував Кейн та зробив рахунок 2:0. Цей гол зробив нападника “Тоттенгема” найкращим бомбардиром в історії своєї збірної. Кейн з 54 голами обійшов Вейна Руні.

У другому таймі гра кардинально змінилась. Вже господарі диктували свої умови на футбольному полі, Англія ж намагалась зберегти перемогу. Один гол вдалось відіграти досить швидко. Ретегі отримав пас від Пеллегріні та забив свій дебютний гол за Італію.

А ось зрівняти рахунок підопічним Манчіні так і не вдалось, хоча спроб було вдосталь. Захищаючись червону картку отримав захисник англійців Люк Шоу та не зможе зіграти у матчі проти України. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь гостей.

Португалія – Ліхтенштейн

У цій парі переможець був відомий ще до початку гри. Головний підсумок протистояння – Кріштіану Роналду побив рекорд за кількістю матчів за збірну. Окрім того, нападник ще й відзначився двома голами – з пенальті та штрафного.

А розгром у матчі розпочав Жуан Конселу. Захисник забив на 8 хвилині дальнім ударом завдяки рикошету від захисників. Вже у другому таймі Бернарду Сілва подвоїв перевагу своєї команди. Результат матчу – перемога Португалії 4:0.