Кубок ліги. “Ньюкасл”, “Лестер”, “Вулвергемптон” та “Саутгемптон” – у 1/4 фіналу

Відбулись перші поєдинки 1/8 фіналу Кубка футбольної ліги. “Ньюкасл” мінімально переміг “Борнмут” та інші результати.

Ледве завершився чемпіонат світу, а в Англії вже відновились турніри за участі команд Прем’єр-ліги. “Вулвергемптон” переміг “Джиллінгем” з Другої ліги – 2:0. А “Лестер” здолав першоліговий “Мілтон-Кінз Донз” – 3:0.

У зустрічі команд Прем’єр-ліги “Ньюкасл” мінімально переміг “Борнмут” – 1:0. А “Саутгемптон” завдяки дублю Че Адамса переміг “Лінкольн” з Першої ліги – 2:1.

Голи: Адамс, 25, 74 – Базуну, 2 (аг)

Насолоджуйтесь поєдинками Кубку футбольної ліги у прямому етері на Setanta Sports.