Кубок ліги: “Челсі” пройшов “Ньюкасл” завдяки голу Мудрика

Мудрик та Нкунку святкують гол Челсі

19 грудня відбулись 3 поєдинки чвертьфіналу Кубка ліги: “Челсі”, “Фулгем” та “Мідлсбро” пройшли далі.

“Челсі” – “Ньюкасл”

“Ньюкасл” повністю віддав м’яч “Челсі”, особливо після забитого м’яча. Але перший момент мале саме “сині”: Галлахер приклався до м’яча з-за меж штрафного майданчика, але той влучив у поперечку. А вже на 16 хвилині Вілсон завдяки одразу двух помилок гравців “Челсі”, відкрив рахунок. Це був єдиний удар у площину воріт від “сорок” у першому таймі.

Ще у першому таймі команда Почеттіно мала кілька моментів, але удари або відбивав Дубравка, або ж вони йшли повз ворота. У другому таймі малюнок гри не змінився. “Челсі” був з м’ячем та атакував та забити ніяк не міг.

На 78 хвилині на полі з’явився Мудрик і саме він зрівняв рахунок вже у компенсований час, перевівши матч у серію пенальті. Варто зазначити, що головним антигероєм у “Ньюкасла” став Тріпп’єр, який помилився при голі Мудрика та не влучив у ворота, пробиваючи післяматчевий пенальті. А ось Михайло вдало виконав 11-метровий, який у підсумку став переможним.

Голи: Мудрик, 90+2 – Вілсон, 16

Завершальний поєдинок чвертьфіналу Кубка ліги між “Ліверпулем” та “Вест Гемом” відбудеться 20 грудня, початок матчу о 22:00.

Де дивитись Кубок ліги?

Головні поєдинки Кубка ліги транслюватиме OTT-платформа Setanta Sports у прямому етері. Зокрема у 1/4 фіналу транслятор показав усі 4 поєдинки: “Евертон” – “Фулгем”, “Порт Вейл” – “Мідлсбро”, “Челсі” – “Ньюкасл” та “Ліверпуль” – “Вест Гем”.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ UFC та багатьох інших турнірів.