Кваліфікація Ліги конференцій: Олімпія - Полісся
2024 Jul 26, 09:52 ДП
1 хвилин читання

Відбулись перші поєдинки другого раунду кваліфікації Ліги конференцій: Полісся програв Олімпії Любляні з рахунком 0:2.

Олімпія – Полісся

Матч розпочався досить спокійно, без явних нагод забити. Певні напівмоменти Полісся створював, але не більше. Ближче до середини першого тайму господарі перехопили ініціативу, але створити також нічого не змогли.

Все змінилось на початку другого тайму, коли Олімпія все ж відкрила рахунок у зустрічі. Флоруц змістився з флангу та пробив точно у дальній кут воріт Волинця. Словенці продовжували тиск та могли забивати ще – врятував воротар. Але Полісся все ж пропустив другий м’яч вже у компенсований арбітром час. Після швидкої контратаки Пінто отримав м’яч в центрі штрафного та розстріляв ворота.

Матч-відповідь відбудеться 1 серпня та буде номінально домашнім для української команди. Початок поєдинку запланований на 19:00.

Кваліфікація Ліги конференцій. 2 раунд

25.07.2024

Олімпія – Полісся – 2:0
Голи: Флоруц, 56, Пінто, 90+2

Нагадаємо, що переможець цієї пари у наступному раунді кваліфікації зіграє проти програвшого  пари кваліфікації Ліги Європи Шериф (Молдова) / Ельфсборг (Швеція).

Раніше Дніпро-1 зняли з єврокубків та зарахували технічні поразки в обидвох матчах проти Академії Пушкаша.