ЧС-2022. Хорватія та Марокко зіграли внічию

ЧС-2022. Хорватія та Марокко зіграли внічию 0:0.

Поєдинок першого туру чемпіонату світу між Хорватією та Марокко завершився з рахунком 0:0.

Фіналіст останнього чемпіонату світу не зміг перемогти у першому матчі в Катарі. Найреальніший момент відзначитись у першому таймі мав Нікола Влашич, але на заваді став голкіпер. У другому таймі вже Ліваковіч здійснив чудовий сейв після удару Мазрауі.

Отож, чергова нульова нічия на чемпіонаті світу завдяки впевненим діям голкіперів. Після матчу Лука Модріч сказав, що збірна Хорватії буде додавати по ходу турніру.

“Це був складний матч. Особливо важко дався перший тайм. Наприкінці першого тайму ми мали моменти, і шкода, що ми ними не скористалися. Якби забили, то супернику довелося б відкриватися. Ми були кращими, але мали забивати. Ми хотіли розпочати чемпіонат світу з перемоги, але, на жаль, це не вийшло.

Напевно, по ходу турніру ми розіграємося. Я розраховую, що ми гратимемо краще. У нас є ще два матчі, щоб досягти виходу до наступної стадії турніру”.

У наступному поєдинку Хорватія зустрінеться зі збірною Канади, а Марокко зіграє з Бельгією. Ці поєдинки відбудуться 27 листопада.