ЧС-2022. Хорватія пройшла Японію у серії пенальті

Хорватія пройшла Японію по пенальті | Setanta Sports

Основний час матчу Хорватія – Японія завершився з рахунком 1:1, європейці були кращими у серії пенальті – 3:1.

Поєдинок розпочався обережно, обидві збірні не форсували події на футбольному полі і більше піклувались про недоторканність своїх воріт.

Але все ж японці вийшли вперед наприкінці першого тайму – влучним ударом відзначився Даідзен Маеда.

А вже на початку другого тайму Перишич чудовим ударом головою під самісіньку стійку зробив рахунок нічийним. До завершення матчу у Хорватії було більше бажання завершити матч без додаткового часу, але все ж гра перейшла в екстратайми, а згодом і у серію пенальті.

У серії 11-метрових ударів себе на всі 100% проявив голкіпер збірної Хорватії – Доминик Ливакович. Воротар став лише третім в історії чемпіонатів світу, який зробив три сейви у серії пенальті. Завдяки цьому європейці перемогли Японію у серії пенальті з рахунком 3:1 та вийшли в 1/4 фіналу.
“Відчуття неймовірні. Це в першу чергу завдяки команді, атмосфера чудова. Японці чудово преcсингували на початку. Це була важка гра, вони були добре підготовлені, але ми також. Ми виграли, коли нам було найважче. Це найкращий матч у моєму житті та найкращий момент моєї кар’єри”, – сказав після матчу Ливакович.