Хорватія – Бразилія: передматчеві пресконференції

Напередодні чвертьфінального поєдинку між Хорватією та Бразилією головні тренери Златко Далич та Тіте дали передматчеві коментарі.

Златко Далич: “Бразилія – фаворит цього матчу”

Златко Далич вважає, що матч проти Бразилії буде найскладнішим на цьому турнірі для його команди: “Бразилія – фаворит цього матчу, дивімось правді у вічі. Вони найпотужніша збірна на чемпіонаті світу. Якщо подивитись на їх вибір виконавців, їхню якість, індивідуальні навички, це дійсно жахає.

У нас попереду чудовий іспит. У Бразилії є впевненість у собі, чудова атмосфера в команді, а також топові гравці. Але ми не здамося, нам нема чого боятися. Нам потрібно підійти до матчу з великою вірою, впевненістю в собі та пошуком своїх шансів. Краще б це був фінал. Це чудова команда, але я вірю, що ми можемо кинути їм виклик, нам потрібно бути розумними. Матч не 50 на 50, але ми теж не аутсайдери”.

Тіте: “Зосереджений на тому, щоб зробити гру досконалою”

Головний тренер збірної Бразилії зосередився на питаннях святкування голів гравцями своєї команди: “Я поважаю нашу культуру, яка є і в національній команді. Багато інших дітей будуть танцювати, коли забивають гол, тому що це бразильська культура. Це не неповага до суперника, це те, як ми святкуємо. Ми продовжимо робити все у нашій манері.

Також Тіте відзначив вміння Хорватії здобувати результат в овертаймах та серії пенальті: “Але у нас є індивідуальна та колективна якість, стійкість та наполегливість. Ми можемо вийти на той рівень, який потрібен. Я зосереджений на тому, щоб зробити гру збірної досконалою. У будь-якому випадку, далі пройде той, хто буде кращим”.

Поєдинок 1/4 фіналу чемпіонату світу між Хорватією та Бразилією відбудеться 9 грудня, початок матчу – о 17:00.