Гол Маліновського приніс перемогу над “ПСЖ”

Український півзахисник Руслан Маліновський забив переможний гол у принциповому протистоянні “Марсель” – “ПСЖ”. Команди зустрілися в 1/8 Кубка Франції і далі пройшли саме господарі.

Маліновський забив гол фірмовим дальнім ударом, розрядивши свою гармату на початку другого тайму. Українець піймав відскок від захисника і з льоту потужно пробив повз Доннарумму.

Відео голу Маліновського у ворота “ПСЖ”:

На той момент рахунок був 1:1, тож гол Маліновського вивів “Марсель” вперед. Більше того, він вивів “Марсель” у чвертьфінал Кубка Франції, бо відігратись “ПСЖ” так і не зміг.

Нагадаємо, в попередньому матчі Маліновський також забив, але тоді його команда програла “Ніцці” (1:3).