Німеччина – Україна 3:3. Святкове дежавю

Матч Німеччина – Україна був ювілейним 1000-м для чотириразових чемпіонів світу. Щоб вчергове нагадати про свою підтримку, німці обрали в суперники саме нашу збірну. Гра вийшла дійсно яскравою і дуже нагадувала інший святковий матч між цими командами.

Німеччина – Україна

Дружня атмосфера, яка відчувалась на “Везерштадіоні” до початку гри перенеслася і на поле. Команди грали у веселий відкритий футбол, а перевагою володіли господарі.

Німці почали створювати моменти з перших секунд. Ніклас Фюллькруг, який грав на домашній арені свого “Вердера”, мав одразу відкривати рахунок, але не влучив у ворота після виходу сам-на-сам. Та вже за кілька хвилин Вольф пробив у свого ж форварда і м’яч зрикошетив у сітку.

Збірній Україні доводилося здебільшого оборонятись, але ударні 5 хвилин в середині тайму перевернули ситуацію з ніг на голову. Спочатку Циганков втік від двох захисників і пробив повз Траппа. Лайнсмен підняв прапорець, проте повтор показав, що Віктор був у правильному положенні.

Майже одразу Тимчик, який робив асист на попередній гол, протягнув м’яч до лицьової лінії, скинув на 11 метрів на Мудрика, а той рикошетом від Рюдігера пробив повз голкіпера.

На старті другого тайму Довбик запресингував захисника і віддав на Циганкова. Гравець “Жирони” в один дотик оформив дубль і рахунок 3:1. Як і 12 років тому в матчі-відкритті НСК “Олімпійський”, коли збірна України йшла на перерву з тими ж 3:1 (забили Ярмоленко, Коноплянка і Назаренко).

Як і тоді, “жовто-сині” свою перевагу не втримали. Постійний тиск німців приніс їм два голи наприкінці матчу і дружню нічию 3:3. Та хіба міг цей матч закінчитись по-іншому?

Огляд матчу Німеччина – Україна

Товариський матч

12.06.2023

Німеччина – Україна – 3:3
Голи: Фюллькруг, 6, Гаверц, 83, Кімміх, 90+1 (пен.) – Циганков, 19, 56, Рюдігер, 23 (авт.)

Свій наступний матч збірна Україна проведе вже 16 червня. В рамках відбору на Євро-2024 підопічні Сергія Реброва зіграють з Північною Македонією.