ЧС-2022. Франція вдруге поспіль вийшла у фінал ЧС

У другому півфіналі Франція перемогла Марокко з рахунком 2:0 та зустрінеться з Аргентиною у фіналі.

Франція дуже швидко відкрила рахунок у матчі. На 5-ій хвилині Мбаппе опинився у штрафному майданчику, але нападника тримали майже всі гравці Марокко, а ось на дальній стійці сам стояв Тео Ернандес, який і відкрив рахунок у грі. Після пропущеного голу африканці почали грати розкуто та створили кілька моментів.

Варто відзначити кадрові проблеми Марокко, адже на розминці пошкодження отримав Наєф Агерд. Ромена Саїсса довелось заміняти вже через 20 хвилин, а Нуссаїра Мазрауї після першого тайму.

В поєдинку дуже довго нічого не було вирішено, допоки французи не забили другий гол. На 79-ій Мбаппе розібрався з кількома гравцями у штрафному майданчику та чи то пробив, чи то прострілив на дальню стійку. Вже у порожні ворота м’яч відправив Рандал Коло Муані, який щойно з’явився на заміну.

Це другий поспіль вихід у фінал чемпіонату світу для Франції. У 2018-му вони виграли трофей. Також “трикольорові” вийшли у фінал вчетверте за 7 останніх мундіалів, що вдвічі більше, ніж у будь-якої іншої команди.

Фінальний матч між Францією та Аргентиною відбудеться у неділю, 18 грудня. Початок – о 17:00. Марокко ж зіграє з Хорватією у матчі за 3 місце 17 грудня, початок теж о 17:00.